Hamamatsu серія H7826 модуль ФЕП, Ø15mm, 300 - 850nm, +15V

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | 15 мм |
| Короткохвильова межа спектрального діапазону | 300 нм |
| Довгохвильова межа спектрального діапазону | 850 нм |
| Розмір (Ш х В х Г) | 26.0 x 50.0 x 56.0 мм |
| Вхідна напруга | +15 В |
| Діапазон вхідної напруги | +11.5 до +15.5 В |
| Найбільша вхідна напруга | 18 В |
| Найбільший вхідний струм | 40 мA |
| Найбільший вихідний сигнал | 100 мкА |
| Найбільша напруга керування | 1.2 В |
| Рекомендована напруга керування | +0.5 до +1.1 В |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 1.5 нс |
| Найбільший рівень пульсацій і шуму | 0.5 мВ |
| Робоча температура навколишнього середовища | +5 до +45 ℃ |
| Температура зберігання | -20 до +50 ℃ |
Опис
Серія модулів ФЕП Hamamatsu H7826
Photosensor module, Photon counting head, PMT module
Серіїя H7826 фотосенсорних модулів створена на основі торцевих ФЕП діаметром 19 мм (3/4") з інтегрованим джерелом живлення високої напруги. Довжина корпусу ФЕП суттєво коротша за аналогічні вироби того ж діаметра , що забезпечує компактні габарити при великій фоточутливій площі діаметром 15 мм. Серія H7826 має високу стійкість до вібрації та ударів порівняно з іншими фотопомножувачами, що робить її ідеальною для використання в портативному обладнанні.
Таблиця вибору модулів ФЕП
Photosensor module, Photon counting head, PMT module
Серіїя H7826 фотосенсорних модулів створена на основі торцевих ФЕП діаметром 19 мм (3/4") з інтегрованим джерелом живлення високої напруги. Довжина корпусу ФЕП суттєво коротша за аналогічні вироби того ж діаметра , що забезпечує компактні габарити при великій фоточутливій площі діаметром 15 мм. Серія H7826 має високу стійкість до вібрації та ударів порівняно з іншими фотопомножувачами, що робить її ідеальною для використання в портативному обладнанні.
Таблиця вибору модулів ФЕП
| H7826 | 300 - 650 нм | для загальних застосувань у видимій області |
| H7826P | для підрахунку фотонів | |
| H7826-01 | 300 - 850 нм | для загальних застосувань у діапазоні видимий - ближній ІЧ |
| H7826P-01 | для підрахунку фотонів |
Серія модулів ФЕП Hamamatsu H7826
Photosensor module, Photon counting head, PMT module
Серіїя H7826 фотосенсорних модулів створена на основі торцевих ФЕП діаметром 19 мм (3/4") з інтегрованим джерелом живлення високої напруги. Довжина корпусу ФЕП суттєво коротша за аналогічні вироби того ж діаметра , що забезпечує компактні габарити при великій фоточутливій площі діаметром 15 мм. Серія H7826 має високу стійкість до вібрації та ударів порівняно з іншими фотопомножувачами, що робить її ідеальною для використання в портативному обладнанні.
Таблиця вибору модулів ФЕП
Photosensor module, Photon counting head, PMT module
Серіїя H7826 фотосенсорних модулів створена на основі торцевих ФЕП діаметром 19 мм (3/4") з інтегрованим джерелом живлення високої напруги. Довжина корпусу ФЕП суттєво коротша за аналогічні вироби того ж діаметра , що забезпечує компактні габарити при великій фоточутливій площі діаметром 15 мм. Серія H7826 має високу стійкість до вібрації та ударів порівняно з іншими фотопомножувачами, що робить її ідеальною для використання в портативному обладнанні.
Таблиця вибору модулів ФЕП
| H7826 | 300 - 650 нм | для загальних застосувань у видимій області |
| H7826P | для підрахунку фотонів | |
| H7826-01 | 300 - 850 нм | для загальних застосувань у діапазоні видимий - ближній ІЧ |
| H7826P-01 | для підрахунку фотонів |
Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | 15 мм |
| Короткохвильова межа спектрального діапазону | 300 нм |
| Довгохвильова межа спектрального діапазону | 850 нм |
| Розмір (Ш х В х Г) | 26.0 x 50.0 x 56.0 мм |
| Вхідна напруга | +15 В |
| Діапазон вхідної напруги | +11.5 до +15.5 В |
| Найбільша вхідна напруга | 18 В |
| Найбільший вхідний струм | 40 мA |
| Найбільший вихідний сигнал | 100 мкА |
| Найбільша напруга керування | 1.2 В |
| Рекомендована напруга керування | +0.5 до +1.1 В |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 1.5 нс |
| Найбільший рівень пульсацій і шуму | 0.5 мВ |
| Робоча температура навколишнього середовища | +5 до +45 ℃ |
| Температура зберігання | -20 до +50 ℃ |
Відгуки0
Залишити відгук

