Hamamatsu серія H7422 модуль ФЕП, metal package, Ø5mm, 300 - 890nm, +12V

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | Ø 5 мм |
| Короткохвильова межа спектрального діапазону | 300 нм |
| Довгохвильова межа спектрального діапазону | 890 нм |
| Розмір (Ш х В х Г) | 56.0 x 36.0 x 104.0 мм |
| Вхідна напруга | +12 В |
| Діапазон вхідної напруги | +11.5 до +15.5 В |
| Найбільша вхідна напруга | +18 В |
| Найбільший вхідний струм | 62 мA |
| Найбільший вихідний сигнал | 2 мкА |
| Найбільша напруга керування | 0.9 В |
| Рекомендована напруга керування | +0.5 до +0.8 В |
| Найбільший рівень пульсацій і шуму | 0.6 мВ |
| Робоча температура навколишнього середовища | +5 до +35 ℃ |
| Температура зберігання | -20 до +50 ℃ |
Опис
Серія модулів ФЕП H7422 Hamamatsu
Photon counting head, Photosensor module, PMT module
Модулі для лічби фотонів серії H7422 cтворені на основі ФЕП у металевому корпусі з двома типами фотокатодів GaAsP та GaAs.
Оснащені термоелектричним охолоджувачем для зниження шумів та отримання високої квантової ефективності.
Таблиця вибору модулів ФЕП
H7422P - тип "Р" для лічби фотонів з високим коефіцієнтом підсилення
Опції
A7423 радіатор з вентилятором
M9012 джерело живлення 12 В з керуванням температурою
C8137-02 джерело живлення 220 В з керуванням температурою
E1168-05 кабель сигнальний
A7412 оптоволоконний адаптер FC
A7413 адаптер C-mount

Photon counting head, Photosensor module, PMT module
Модулі для лічби фотонів серії H7422 cтворені на основі ФЕП у металевому корпусі з двома типами фотокатодів GaAsP та GaAs.
Оснащені термоелектричним охолоджувачем для зниження шумів та отримання високої квантової ефективності.
Таблиця вибору модулів ФЕП
H7422P - тип "Р" для лічби фотонів з високим коефіцієнтом підсилення
|
H7422-40 H7422P-40 |
300 - 720 нм |
фотокатод GaAsP, QE 40% на піковій довжині хвилі |
|
H7422-50 H7422P-50 |
380 - 890 нм | фотокатод GaAs, QE 12% на піковій довжині хвилі |
Опції
A7423 радіатор з вентилятором
M9012 джерело живлення 12 В з керуванням температурою
C8137-02 джерело живлення 220 В з керуванням температурою
E1168-05 кабель сигнальний
A7412 оптоволоконний адаптер FC
A7413 адаптер C-mount

Серія модулів ФЕП H7422 Hamamatsu
Photon counting head, Photosensor module, PMT module
Модулі для лічби фотонів серії H7422 cтворені на основі ФЕП у металевому корпусі з двома типами фотокатодів GaAsP та GaAs.
Оснащені термоелектричним охолоджувачем для зниження шумів та отримання високої квантової ефективності.
Таблиця вибору модулів ФЕП
H7422P - тип "Р" для лічби фотонів з високим коефіцієнтом підсилення
Опції
A7423 радіатор з вентилятором
M9012 джерело живлення 12 В з керуванням температурою
C8137-02 джерело живлення 220 В з керуванням температурою
E1168-05 кабель сигнальний
A7412 оптоволоконний адаптер FC
A7413 адаптер C-mount

Photon counting head, Photosensor module, PMT module
Модулі для лічби фотонів серії H7422 cтворені на основі ФЕП у металевому корпусі з двома типами фотокатодів GaAsP та GaAs.
Оснащені термоелектричним охолоджувачем для зниження шумів та отримання високої квантової ефективності.
Таблиця вибору модулів ФЕП
H7422P - тип "Р" для лічби фотонів з високим коефіцієнтом підсилення
|
H7422-40 H7422P-40 |
300 - 720 нм |
фотокатод GaAsP, QE 40% на піковій довжині хвилі |
|
H7422-50 H7422P-50 |
380 - 890 нм | фотокатод GaAs, QE 12% на піковій довжині хвилі |
Опції
A7423 радіатор з вентилятором
M9012 джерело живлення 12 В з керуванням температурою
C8137-02 джерело живлення 220 В з керуванням температурою
E1168-05 кабель сигнальний
A7412 оптоволоконний адаптер FC
A7413 адаптер C-mount

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | Ø 5 мм |
| Короткохвильова межа спектрального діапазону | 300 нм |
| Довгохвильова межа спектрального діапазону | 890 нм |
| Розмір (Ш х В х Г) | 56.0 x 36.0 x 104.0 мм |
| Вхідна напруга | +12 В |
| Діапазон вхідної напруги | +11.5 до +15.5 В |
| Найбільша вхідна напруга | +18 В |
| Найбільший вхідний струм | 62 мA |
| Найбільший вихідний сигнал | 2 мкА |
| Найбільша напруга керування | 0.9 В |
| Рекомендована напруга керування | +0.5 до +0.8 В |
| Найбільший рівень пульсацій і шуму | 0.6 мВ |
| Робоча температура навколишнього середовища | +5 до +35 ℃ |
| Температура зберігання | -20 до +50 ℃ |
Відгуки0
Залишити відгук

