Hamamatsu серія H14950 модуль ФЕП, Ø8mm, 185-920nm, ±15V

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | Ø 8 мм |
| Короткохвильова межа спектрального діапазону | 185 нм |
| Довгохвильова межа спектрального діапазону | 920 нм |
| Розмір (Ш х В х Г) | 22.0 x 22.0 x 15.0 мм |
| Вхідна напруга | +15.5 В |
| Діапазон вхідної напруги | ± 11.5 до ± 15.5 В |
| Найбільша вхідна напруга | +18 В |
| Найбільший вхідний струм | 12 мA |
| Найбільша напруга керування | +1.0 В (вхідний імпеданс 30 МОм) |
| Рекомендована напруга керування | +0.5 до +1.0 В (вхідний імпеданс 30 МОм) |
| Найбільший рівень пульсацій і шуму | 0.6 мВ |
| Робоча температура навколишнього середовища | +5 до +50 ℃ |
| Температура зберігання | -20 до +50 ℃ |
Опис
Серія модулів ФЕП Hamamatsu H14950
Photon counting head, Photosensor module, PMT module
Таблиця вибору модулів ФЕП
Photon counting head, Photosensor module, PMT module
Таблиця вибору модулів ФЕП
| Номер пристрою | Спектральний діапазон | Фотокатод | Матеріал вікна |
|
H14950-100 |
300 - 650 нм | супер білужний | боросилікатне скло |
|
H14950-103 |
185 - 650 нм | супер білужний | ультрафіолетове скло |
|
H14950-200 |
300 - 650 нм | ультра білужний | боросилікатне скло |
|
H14950-01 |
300 - 870 нм | багатолужний | боросилікатне скло |
|
H14950-04 |
185 - 870 нм | багатолужний | ультрафіолетове скло |
| H14950-20 | 300 - 920 нм | багатолужний підсилений для червоного (видимого) | боросилікатне скло |
Серія модулів ФЕП Hamamatsu H14950
Photon counting head, Photosensor module, PMT module
Таблиця вибору модулів ФЕП
Photon counting head, Photosensor module, PMT module
Таблиця вибору модулів ФЕП
| Номер пристрою | Спектральний діапазон | Фотокатод | Матеріал вікна |
|
H14950-100 |
300 - 650 нм | супер білужний | боросилікатне скло |
|
H14950-103 |
185 - 650 нм | супер білужний | ультрафіолетове скло |
|
H14950-200 |
300 - 650 нм | ультра білужний | боросилікатне скло |
|
H14950-01 |
300 - 870 нм | багатолужний | боросилікатне скло |
|
H14950-04 |
185 - 870 нм | багатолужний | ультрафіолетове скло |
| H14950-20 | 300 - 920 нм | багатолужний підсилений для червоного (видимого) | боросилікатне скло |
Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | Ø 8 мм |
| Короткохвильова межа спектрального діапазону | 185 нм |
| Довгохвильова межа спектрального діапазону | 920 нм |
| Розмір (Ш х В х Г) | 22.0 x 22.0 x 15.0 мм |
| Вхідна напруга | +15.5 В |
| Діапазон вхідної напруги | ± 11.5 до ± 15.5 В |
| Найбільша вхідна напруга | +18 В |
| Найбільший вхідний струм | 12 мA |
| Найбільша напруга керування | +1.0 В (вхідний імпеданс 30 МОм) |
| Рекомендована напруга керування | +0.5 до +1.0 В (вхідний імпеданс 30 МОм) |
| Найбільший рівень пульсацій і шуму | 0.6 мВ |
| Робоча температура навколишнього середовища | +5 до +50 ℃ |
| Температура зберігання | -20 до +50 ℃ |
Відгуки0
Залишити відгук

