Hamamatsu серія H14600 модуль ФЕП, metal package, Ø8mm, 300 - 920nm, +5V

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | Ø 8 мм |
| Короткохвильова межа спектрального діапазону | 300 нм |
| Довгохвильова межа спектрального діапазону | 920 нм |
| Розмір (Ш х В х Г) | 22.5 х 25.0 х 22.0 |
| Вхідна напруга | +5 В |
| Діапазон вхідної напруги | +4.5 до +5.5 В |
| Найбільша вхідна напруга | +5.5 В |
| Найбільший вхідний струм | 3.5 мA |
| Найбільший вихідний сигнал | 100 мкA |
| Найбільша напруга керування | +1.0 В (вхідний імпеданс 1 МОм) |
| Рекомендована напруга керування | +0.5 до +1.0 В (вхідний імпеданс 1 МОм) |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 0.6 нс |
| Найбільший рівень пульсацій і шуму | 0.2 мВ |
| Робоча температура навколишнього середовища | +5 до +50 ℃ |
| Температура зберігання | -20 до +50 ℃ |
Опис
Серія модулів ФЕП Hamamatsu H14600
Photon counting head, Photosensor module, PMT module
Таблиця вибору модулів ФЕП
Photon counting head, Photosensor module, PMT module
Серія модулів H14600 складається з мініатюрного фотоелектронного помножувача в металевому корпусі та високовольтного джерела живлення. Компактний модуль близький за розміром до фотодіоду забезпечує високий коефіцієнт підсилення, широкий динамічний діапазон і високошвидкісний відгук.
Таблиця вибору модулів ФЕП
| H14600-100 | 300 - 650 нм | супер білужний |
|
H14600-01 |
300 - 870 нм | багатолужний |
| H14600-20 | 300 - 920 нм | багатолужний підсилений для червоного |
Серія модулів ФЕП Hamamatsu H14600
Photon counting head, Photosensor module, PMT module
Таблиця вибору модулів ФЕП
Photon counting head, Photosensor module, PMT module
Серія модулів H14600 складається з мініатюрного фотоелектронного помножувача в металевому корпусі та високовольтного джерела живлення. Компактний модуль близький за розміром до фотодіоду забезпечує високий коефіцієнт підсилення, широкий динамічний діапазон і високошвидкісний відгук.
Таблиця вибору модулів ФЕП
| H14600-100 | 300 - 650 нм | супер білужний |
|
H14600-01 |
300 - 870 нм | багатолужний |
| H14600-20 | 300 - 920 нм | багатолужний підсилений для червоного |
Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | Ø 8 мм |
| Короткохвильова межа спектрального діапазону | 300 нм |
| Довгохвильова межа спектрального діапазону | 920 нм |
| Розмір (Ш х В х Г) | 22.5 х 25.0 х 22.0 |
| Вхідна напруга | +5 В |
| Діапазон вхідної напруги | +4.5 до +5.5 В |
| Найбільша вхідна напруга | +5.5 В |
| Найбільший вхідний струм | 3.5 мA |
| Найбільший вихідний сигнал | 100 мкA |
| Найбільша напруга керування | +1.0 В (вхідний імпеданс 1 МОм) |
| Рекомендована напруга керування | +0.5 до +1.0 В (вхідний імпеданс 1 МОм) |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 0.6 нс |
| Найбільший рівень пульсацій і шуму | 0.2 мВ |
| Робоча температура навколишнього середовища | +5 до +50 ℃ |
| Температура зберігання | -20 до +50 ℃ |
Відгуки0
Залишити відгук

