Hamamatsu серія H14066 модуль мікро-ФЕП, 4 х 1mm, 300 - 850nm, +5V

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Розмір фотокатоду | 4 х 1 мм |
| Короткохвильова межа спектрального діапазону | 300 нм |
| Довгохвильова межа спектрального діапазону | 850 нм |
| Пік спектрального діапазону | 420 нм |
| Матеріал вікна | боросилікатне скло |
| Кількість динодів | 10 |
| Вхідна напруга | +5 В |
| Діапазон вхідної напруги | +4.75 до +5.25 В |
| Найбільша вхідна напруга | +5.5 В |
| Найбільший вхідний струм | 5 мА |
| Найбільший вихідний сигнал | 5 мкА |
| Найбільша напруга керування | +1.15 В |
| Рекомендована напруга керування | +0.5 до +1.1 В |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 1.2 нс |
| Найбільший рівень пульсацій і шуму | 0.3 мВ |
| Робоча температура навколишнього середовища | +5 до +50 ℃ |
| Температура зберігання | -20 до +50 ℃ |
Опис
Серія модулів мікро-ФЕП Hamamatsu H14066
Photon counting head, Photosensor module, PMT module

Модулі мікро-ФЕП це надчутливі фотосенсори, що складається з мініатюрного фотоелектронного помножувача,
подільника напруги та високовольтного блока живлення.
Монтаж на плату.
Таблиця вибору модулів ФЕП
Приклад конфігурації

Photon counting head, Photosensor module, PMT module
Модулі мікро-ФЕП це надчутливі фотосенсори, що складається з мініатюрного фотоелектронного помножувача,
подільника напруги та високовольтного блока живлення.
Монтаж на плату.
Таблиця вибору модулів ФЕП
|
H14066 |
300 - 650 нм | білужний | для видимого діапазону |
| H14066-01 | 300 - 850 нм | багатолужний | для діапазону від видимого до ближнього ІЧ |
Приклад конфігурації

Серія модулів мікро-ФЕП Hamamatsu H14066
Photon counting head, Photosensor module, PMT module

Модулі мікро-ФЕП це надчутливі фотосенсори, що складається з мініатюрного фотоелектронного помножувача,
подільника напруги та високовольтного блока живлення.
Монтаж на плату.
Таблиця вибору модулів ФЕП
Приклад конфігурації

Photon counting head, Photosensor module, PMT module
Модулі мікро-ФЕП це надчутливі фотосенсори, що складається з мініатюрного фотоелектронного помножувача,
подільника напруги та високовольтного блока живлення.
Монтаж на плату.
Таблиця вибору модулів ФЕП
|
H14066 |
300 - 650 нм | білужний | для видимого діапазону |
| H14066-01 | 300 - 850 нм | багатолужний | для діапазону від видимого до ближнього ІЧ |
Приклад конфігурації

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Розмір фотокатоду | 4 х 1 мм |
| Короткохвильова межа спектрального діапазону | 300 нм |
| Довгохвильова межа спектрального діапазону | 850 нм |
| Пік спектрального діапазону | 420 нм |
| Матеріал вікна | боросилікатне скло |
| Кількість динодів | 10 |
| Вхідна напруга | +5 В |
| Діапазон вхідної напруги | +4.75 до +5.25 В |
| Найбільша вхідна напруга | +5.5 В |
| Найбільший вхідний струм | 5 мА |
| Найбільший вихідний сигнал | 5 мкА |
| Найбільша напруга керування | +1.15 В |
| Рекомендована напруга керування | +0.5 до +1.1 В |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 1.2 нс |
| Найбільший рівень пульсацій і шуму | 0.3 мВ |
| Робоча температура навколишнього середовища | +5 до +50 ℃ |
| Температура зберігання | -20 до +50 ℃ |
Відгуки0
Залишити відгук

