Hamamatsu серія H13543 модуль ФЕП, metal package, 18 х 18mm, 185 - 920nm, +5V

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Форма фотокатоду | прямокутна |
| Розмір фотокатоду | 18 х 18 мм |
| Короткохвильова межа спектрального діапазону | 185 нм |
| Довгохвильова межа спектрального діапазону | 920 нм |
| Розмір (Ш х В х Г) | 33.0 x 33.0 x 50.0 мм |
| Вхідна напруга | +5 В |
| Діапазон вхідної напруги | +4.5 до +5.5 В |
| Найбільша вхідна напруга | +6 В |
| Найбільший вхідний струм | 5 мА |
| Найбільший вихідний сигнал | 100 мкА |
| Найбільша напруга керування | +0.9 В |
| Рекомендована напруга керування | +0.4 до +0.8 В |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 1.6 нс |
| Найбільший рівень пульсацій і шуму | 0.5 мВ |
| Робоча температура навколишнього середовища | +5 до +50 ℃ |
| Температура зберігання | -20 до +50 ℃ |
Опис
Серія модулів ФЕП з квадратним фотокатодом Hamamatsu H13543
Photosensor module, Photon counting head, PMT module
Серія фотодетекторів H13543 створена на основі ФЕП в металевому квадратному корпусі 25х25 мм.
Джерело високовольтного живлення входить до складу детектора.
Таблиця вибору модулів ФЕП
Photosensor module, Photon counting head, PMT module
Серія фотодетекторів H13543 створена на основі ФЕП в металевому квадратному корпусі 25х25 мм.
Джерело високовольтного живлення входить до складу детектора.
Таблиця вибору модулів ФЕП
| H13543 | 300 - 650 нм | білужний | боросилікатне скло | для видимого спектру |
| H13543-01 | 300 - 880 нм | мультилужний | боросилікатне скло | для видимого та ближнього ІЧ |
| H13543-03 | 185 - 650 нм | білужний | ультрафіолетове скло | для УФ та видимого спектру |
| H13543-04 | 185 - 880 нм | мультилужний | ультрафіолетове скло | для УФ та ближнього ІЧ |
| H13543-20 | 300 - 920 нм | багатолужний підсилений для червоного | боросилікатне скло | для видимого та ближнього ІЧ |
| H13543-100 | 300 - 650 нм | супер білужний | боросилікатне скло | висока чутливість у видимому спектрі |
| H13543-200 | 300 - 650 нм | ультра білужний | боросилікатне скло |
висока чутливість у видимому спектрі |
| H13543-300 | 300 - 700 нм | білужний підсилений для зеленого | боросилікатне скло | для видимого спектру |
Серія модулів ФЕП з квадратним фотокатодом Hamamatsu H13543
Photosensor module, Photon counting head, PMT module
Серія фотодетекторів H13543 створена на основі ФЕП в металевому квадратному корпусі 25х25 мм.
Джерело високовольтного живлення входить до складу детектора.
Таблиця вибору модулів ФЕП
Photosensor module, Photon counting head, PMT module
Серія фотодетекторів H13543 створена на основі ФЕП в металевому квадратному корпусі 25х25 мм.
Джерело високовольтного живлення входить до складу детектора.
Таблиця вибору модулів ФЕП
| H13543 | 300 - 650 нм | білужний | боросилікатне скло | для видимого спектру |
| H13543-01 | 300 - 880 нм | мультилужний | боросилікатне скло | для видимого та ближнього ІЧ |
| H13543-03 | 185 - 650 нм | білужний | ультрафіолетове скло | для УФ та видимого спектру |
| H13543-04 | 185 - 880 нм | мультилужний | ультрафіолетове скло | для УФ та ближнього ІЧ |
| H13543-20 | 300 - 920 нм | багатолужний підсилений для червоного | боросилікатне скло | для видимого та ближнього ІЧ |
| H13543-100 | 300 - 650 нм | супер білужний | боросилікатне скло | висока чутливість у видимому спектрі |
| H13543-200 | 300 - 650 нм | ультра білужний | боросилікатне скло |
висока чутливість у видимому спектрі |
| H13543-300 | 300 - 700 нм | білужний підсилений для зеленого | боросилікатне скло | для видимого спектру |
Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Форма фотокатоду | прямокутна |
| Розмір фотокатоду | 18 х 18 мм |
| Короткохвильова межа спектрального діапазону | 185 нм |
| Довгохвильова межа спектрального діапазону | 920 нм |
| Розмір (Ш х В х Г) | 33.0 x 33.0 x 50.0 мм |
| Вхідна напруга | +5 В |
| Діапазон вхідної напруги | +4.5 до +5.5 В |
| Найбільша вхідна напруга | +6 В |
| Найбільший вхідний струм | 5 мА |
| Найбільший вихідний сигнал | 100 мкА |
| Найбільша напруга керування | +0.9 В |
| Рекомендована напруга керування | +0.4 до +0.8 В |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 1.6 нс |
| Найбільший рівень пульсацій і шуму | 0.5 мВ |
| Робоча температура навколишнього середовища | +5 до +50 ℃ |
| Температура зберігання | -20 до +50 ℃ |
Відгуки0
Залишити відгук

