Hamamatsu серія H13320 модуль ФЕП, 3.7 х 13.0мм, 185 - 900nm, +5V

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Форма фотокатоду | прямокутна |
| Розмір фотокатоду | 3,7 х 13,0 мм |
| Короткохвильова межа спектрального діапазону | 185 нм |
| Довгохвильова межа спектрального діапазону | 900 нм |
| Розмір (Ш х В х Г) | 19.0 x 53.2 x 50.8 мм |
| Вхідна напруга | +5 В |
| Діапазон вхідної напруги | +2.8 до +5.5 В |
| Найбільша вхідна напруга | +5.5 В |
| Найбільший вхідний струм | 2.7 мA |
| Найбільший вихідний сигнал | 10 мкA |
| Найбільша напруга керування | +1.2 В (вхідний імпеданс 1 МОм) |
| Рекомендована напруга керування | +0.25 до +1.0 В (вхідний імпеданс 1 МОм) |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 1,4 нс |
| Робоча температура навколишнього середовища | +5 до +50 ℃ |
| Температура зберігання | -20 до +50 ℃ |
Опис
Серія модулів ФЕП Hamamatsu H13320
Photosensor module, Photon counting head, PMT module
Серіїя фотосенсорних модулів H13320 створена на основі ФЕП діаметром 13 мм (1/2") з боковим оптичним входом.
Фотоелектронний помножувач з високовольтним джерелом живлення розміщені у компактному алюмінієвому корпусі.
Фотокатод працює у режимі відбиття, що забезпечує високу квантову ефективність на довжинах хвиль вище 600 нм, коефіцієнт посилення до 107 і швидкий час відгуку. Завдяки низькому енергоспоживанню, модулі придатні для використання у портативному обладнанні. Можуть працювати від сухих елементів.
Таблиця вибору модулів ФЕП
Photosensor module, Photon counting head, PMT module
Серіїя фотосенсорних модулів H13320 створена на основі ФЕП діаметром 13 мм (1/2") з боковим оптичним входом.
Фотоелектронний помножувач з високовольтним джерелом живлення розміщені у компактному алюмінієвому корпусі.
Фотокатод працює у режимі відбиття, що забезпечує високу квантову ефективність на довжинах хвиль вище 600 нм, коефіцієнт посилення до 107 і швидкий час відгуку. Завдяки низькому енергоспоживанню, модулі придатні для використання у портативному обладнанні. Можуть працювати від сухих елементів.
Таблиця вибору модулів ФЕП
| Номер пристрою | Спектральний діапазон | Фотокатод | Матеріал вікна |
|
H13320-01 |
185 - 750 нм | білужний | ультрафіолетове скло |
|
H13320-02 |
185 - 900 нм | багатолужний | ультрафіолетове скло |
|
H13320-03 |
185 - 900 нм | багатолужний | ультрафіолетове скло |
|
H13320-13 |
185 - 900 нм | багатолужний | ультрафіолетове скло |
|
H13320-04 |
185 - 830 нм | багатолужний | ультрафіолетове скло |
| H13320-05 | 185 - 650 нм |
білужний |
ультрафіолетове скло |
| H13320-09 | 185 - 320 нм | Cs-Te | кварцове скло |
Серія модулів ФЕП Hamamatsu H13320
Photosensor module, Photon counting head, PMT module
Серіїя фотосенсорних модулів H13320 створена на основі ФЕП діаметром 13 мм (1/2") з боковим оптичним входом.
Фотоелектронний помножувач з високовольтним джерелом живлення розміщені у компактному алюмінієвому корпусі.
Фотокатод працює у режимі відбиття, що забезпечує високу квантову ефективність на довжинах хвиль вище 600 нм, коефіцієнт посилення до 107 і швидкий час відгуку. Завдяки низькому енергоспоживанню, модулі придатні для використання у портативному обладнанні. Можуть працювати від сухих елементів.
Таблиця вибору модулів ФЕП
Photosensor module, Photon counting head, PMT module
Серіїя фотосенсорних модулів H13320 створена на основі ФЕП діаметром 13 мм (1/2") з боковим оптичним входом.
Фотоелектронний помножувач з високовольтним джерелом живлення розміщені у компактному алюмінієвому корпусі.
Фотокатод працює у режимі відбиття, що забезпечує високу квантову ефективність на довжинах хвиль вище 600 нм, коефіцієнт посилення до 107 і швидкий час відгуку. Завдяки низькому енергоспоживанню, модулі придатні для використання у портативному обладнанні. Можуть працювати від сухих елементів.
Таблиця вибору модулів ФЕП
| Номер пристрою | Спектральний діапазон | Фотокатод | Матеріал вікна |
|
H13320-01 |
185 - 750 нм | білужний | ультрафіолетове скло |
|
H13320-02 |
185 - 900 нм | багатолужний | ультрафіолетове скло |
|
H13320-03 |
185 - 900 нм | багатолужний | ультрафіолетове скло |
|
H13320-13 |
185 - 900 нм | багатолужний | ультрафіолетове скло |
|
H13320-04 |
185 - 830 нм | багатолужний | ультрафіолетове скло |
| H13320-05 | 185 - 650 нм |
білужний |
ультрафіолетове скло |
| H13320-09 | 185 - 320 нм | Cs-Te | кварцове скло |
Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Форма фотокатоду | прямокутна |
| Розмір фотокатоду | 3,7 х 13,0 мм |
| Короткохвильова межа спектрального діапазону | 185 нм |
| Довгохвильова межа спектрального діапазону | 900 нм |
| Розмір (Ш х В х Г) | 19.0 x 53.2 x 50.8 мм |
| Вхідна напруга | +5 В |
| Діапазон вхідної напруги | +2.8 до +5.5 В |
| Найбільша вхідна напруга | +5.5 В |
| Найбільший вхідний струм | 2.7 мA |
| Найбільший вихідний сигнал | 10 мкA |
| Найбільша напруга керування | +1.2 В (вхідний імпеданс 1 МОм) |
| Рекомендована напруга керування | +0.25 до +1.0 В (вхідний імпеданс 1 МОм) |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 1,4 нс |
| Робоча температура навколишнього середовища | +5 до +50 ℃ |
| Температура зберігання | -20 до +50 ℃ |
Відгуки0
Залишити відгук

