Hamamatsu серія H12406 мікро-ФЕП головка лічильника фотонів, 3 х 1mm, 300 - 920nm, +5V

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Розмір фотокатоду | 3 х 1 мм |
| Короткохвильова межа спектрального діапазону | 300 нм |
| Довгохвильова межа спектрального діапазону | 920 нм |
| Матеріал вікна | боросилікатне скло |
| Кількість динодів | 12 |
| Вхідна напруга | +5 В |
| Діапазон вхідної напруги | +4.75 до + 5.25 В |
| Найбільша вхідна напруга | +6 В |
| Найбільший вхідний струм | 40 мА |
| Найбільший вихідний сигнал | +4 В (опір навантаження 10 кОм) |
| Найбільша напруга керування | +1.15 В |
| Рекомендована напруга керування | +0.5 до +1.1 В |
| Найбільший рівень пульсацій і шуму | 1.5 мВ |
| Робоча температура навколишнього середовища | +5 до +50 ℃ |
| Температура зберігання | -20 до +50 ℃ |
Опис
Серія модулів для лічби фотонів H12406 на базі мікро-ФЕП Hamamatsu
Photon counting head, Photosensor module, PMT module

Головки лічильника фотонів серії H12406 зроблені на основі мікро-ФЕП.
До складу входить джерело високої напруги та схема для лічби фотонів.
Розмір модуля 30 х 38 х 15 мм.
Найменша висота вихідного імпульсу +2,0 В (опір навантаження 50 кОм).
Типова висота вихідного імпульсу +2,2 В (опір навантаження 50 кОм)
Таблиця вибору модулів ФЕП
Приклад конфігурації

Photon counting head, Photosensor module, PMT module
Головки лічильника фотонів серії H12406 зроблені на основі мікро-ФЕП.
До складу входить джерело високої напруги та схема для лічби фотонів.
Розмір модуля 30 х 38 х 15 мм.
Найменша висота вихідного імпульсу +2,0 В (опір навантаження 50 кОм).
Типова висота вихідного імпульсу +2,2 В (опір навантаження 50 кОм)
Таблиця вибору модулів ФЕП
|
H12406 |
300 - 650 нм | білужний | для видимого діапазону |
| H12406-01 | 300 - 850 нм | багатолужний | для діапазону від видимого до ближнього ІЧ |
| H12406-20 | 300 - 920 нм |
багатолужний підсилений для червоного |
для діапазону від видимого до ближнього ІЧ |
Приклад конфігурації

Серія модулів для лічби фотонів H12406 на базі мікро-ФЕП Hamamatsu
Photon counting head, Photosensor module, PMT module

Головки лічильника фотонів серії H12406 зроблені на основі мікро-ФЕП.
До складу входить джерело високої напруги та схема для лічби фотонів.
Розмір модуля 30 х 38 х 15 мм.
Найменша висота вихідного імпульсу +2,0 В (опір навантаження 50 кОм).
Типова висота вихідного імпульсу +2,2 В (опір навантаження 50 кОм)
Таблиця вибору модулів ФЕП
Приклад конфігурації

Photon counting head, Photosensor module, PMT module
Головки лічильника фотонів серії H12406 зроблені на основі мікро-ФЕП.
До складу входить джерело високої напруги та схема для лічби фотонів.
Розмір модуля 30 х 38 х 15 мм.
Найменша висота вихідного імпульсу +2,0 В (опір навантаження 50 кОм).
Типова висота вихідного імпульсу +2,2 В (опір навантаження 50 кОм)
Таблиця вибору модулів ФЕП
|
H12406 |
300 - 650 нм | білужний | для видимого діапазону |
| H12406-01 | 300 - 850 нм | багатолужний | для діапазону від видимого до ближнього ІЧ |
| H12406-20 | 300 - 920 нм |
багатолужний підсилений для червоного |
для діапазону від видимого до ближнього ІЧ |
Приклад конфігурації

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Розмір фотокатоду | 3 х 1 мм |
| Короткохвильова межа спектрального діапазону | 300 нм |
| Довгохвильова межа спектрального діапазону | 920 нм |
| Матеріал вікна | боросилікатне скло |
| Кількість динодів | 12 |
| Вхідна напруга | +5 В |
| Діапазон вхідної напруги | +4.75 до + 5.25 В |
| Найбільша вхідна напруга | +6 В |
| Найбільший вхідний струм | 40 мА |
| Найбільший вихідний сигнал | +4 В (опір навантаження 10 кОм) |
| Найбільша напруга керування | +1.15 В |
| Рекомендована напруга керування | +0.5 до +1.1 В |
| Найбільший рівень пульсацій і шуму | 1.5 мВ |
| Робоча температура навколишнього середовища | +5 до +50 ℃ |
| Температура зберігання | -20 до +50 ℃ |
Відгуки0
Залишити відгук

