Hamamatsu серія H12404 модуль мікро-ФЕП, 3 х 1mm, 300 - 920nm, +5V, 20kHz

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Розмір фотокатоду | 3 х 1 мм |
| Короткохвильова межа спектрального діапазону | 300 нм |
| Довгохвильова межа спектрального діапазону | 920 нм |
| Матеріал вікна | боросилікатне скло |
| Кількість динодів | 12 |
| Вхідна напруга | +5 В |
| Діапазон вхідної напруги | ± 4.5 до ± 5.5 В |
| Найбільша вхідна напруга | +5.5 В |
| Найбільший вхідний струм | +23.5 мА / -3.5 мА |
| Найбільший вихідний сигнал | +4 В (опір навантаження 10 кОм) |
| Найбільша напруга керування | +1,15 В |
| Рекомендована напруга керування | +0,5 до +1,1 В |
| Найбільший рівень пульсацій і шуму | 1.5 мВ |
| Робоча температура навколишнього середовища | +5 до +50 ℃ |
| Температура зберігання | -20 до +50 ℃ |
Опис
Серія модулів мікро-ФЕП Hamamatsu H12404
Photon counting head, Photosensor module, PMT module

Модулі мікро-ФЕП це надчутливі фотосенсори, що складаються з мініатюрного фотоелектронного помножувача,
подільника напруги, високовольтного блока живлення та підсилювача з низьким рівнем власного шуму.
Підсилювач має коефіцієнт перетворення струм-напруга 1 В/мкА та частотну смугу пропускання DC - 20 кГц.
Розмір модуля 30 х 38 х 12 мм.
Таблиця вибору модулів ФЕП
Photon counting head, Photosensor module, PMT module
Модулі мікро-ФЕП це надчутливі фотосенсори, що складаються з мініатюрного фотоелектронного помножувача,
подільника напруги, високовольтного блока живлення та підсилювача з низьким рівнем власного шуму.
Підсилювач має коефіцієнт перетворення струм-напруга 1 В/мкА та частотну смугу пропускання DC - 20 кГц.
Розмір модуля 30 х 38 х 12 мм.
Таблиця вибору модулів ФЕП
|
H12404 |
300 - 650 нм | білужний | для видимого діапазону |
| H12404-01 | 300 - 850 нм | багатолужний | для діапазону від видимого до ближнього ІЧ |
| H12404-20 | 300 - 920 нм |
багатолужний підсилений для червоного |
для діапазону від видимого до ближнього ІЧ |
Серія модулів мікро-ФЕП Hamamatsu H12404
Photon counting head, Photosensor module, PMT module

Модулі мікро-ФЕП це надчутливі фотосенсори, що складаються з мініатюрного фотоелектронного помножувача,
подільника напруги, високовольтного блока живлення та підсилювача з низьким рівнем власного шуму.
Підсилювач має коефіцієнт перетворення струм-напруга 1 В/мкА та частотну смугу пропускання DC - 20 кГц.
Розмір модуля 30 х 38 х 12 мм.
Таблиця вибору модулів ФЕП
Photon counting head, Photosensor module, PMT module
Модулі мікро-ФЕП це надчутливі фотосенсори, що складаються з мініатюрного фотоелектронного помножувача,
подільника напруги, високовольтного блока живлення та підсилювача з низьким рівнем власного шуму.
Підсилювач має коефіцієнт перетворення струм-напруга 1 В/мкА та частотну смугу пропускання DC - 20 кГц.
Розмір модуля 30 х 38 х 12 мм.
Таблиця вибору модулів ФЕП
|
H12404 |
300 - 650 нм | білужний | для видимого діапазону |
| H12404-01 | 300 - 850 нм | багатолужний | для діапазону від видимого до ближнього ІЧ |
| H12404-20 | 300 - 920 нм |
багатолужний підсилений для червоного |
для діапазону від видимого до ближнього ІЧ |
Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Розмір фотокатоду | 3 х 1 мм |
| Короткохвильова межа спектрального діапазону | 300 нм |
| Довгохвильова межа спектрального діапазону | 920 нм |
| Матеріал вікна | боросилікатне скло |
| Кількість динодів | 12 |
| Вхідна напруга | +5 В |
| Діапазон вхідної напруги | ± 4.5 до ± 5.5 В |
| Найбільша вхідна напруга | +5.5 В |
| Найбільший вхідний струм | +23.5 мА / -3.5 мА |
| Найбільший вихідний сигнал | +4 В (опір навантаження 10 кОм) |
| Найбільша напруга керування | +1,15 В |
| Рекомендована напруга керування | +0,5 до +1,1 В |
| Найбільший рівень пульсацій і шуму | 1.5 мВ |
| Робоча температура навколишнього середовища | +5 до +50 ℃ |
| Температура зберігання | -20 до +50 ℃ |
Відгуки0
Залишити відгук

