Hamamatsu серія H12400 модуль мікро-ФЕП, 3 х 1mm, 300 - 920nm, -1150V

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Розмір фотокатоду | 3 х 1 мм |
| Короткохвильова межа спектрального діапазону | 300 нм |
| Довгохвильова межа спектрального діапазону | 920 нм |
| Матеріал вікна | боросилікатне скло |
| Кількість динодів | 12 |
| Вхідна напруга | -1150 В |
| Найбільший вихідний сигнал | 5 мкА |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 1,2 нс |
| Найбільший рівень пульсацій і шуму | 0,3 мВ |
| Робоча температура навколишнього середовища | +5 до +50 ℃ |
| Температура зберігання | -20 до +50 ℃ |
Опис
Серія модулів мікро-ФЕП Hamamatsu H12400
Photon counting head, Photosensor module, PMT module

Модулі мікро-ФЕП серії H12400 складаються з мініатюрного фотоелектронного помножувача та подільника напруги.
Розмір сенсорного блоку 19 х 21 х 7,2 мм.
Найбільший струм подільника 126 мкА
Таблиця вибору модулів ФЕП

Приклад конфігурації

Photon counting head, Photosensor module, PMT module
Модулі мікро-ФЕП серії H12400 складаються з мініатюрного фотоелектронного помножувача та подільника напруги.
Розмір сенсорного блоку 19 х 21 х 7,2 мм.
Найбільший струм подільника 126 мкА
Таблиця вибору модулів ФЕП
|
H12400-00-01 |
300 - 650 нм | білужний | для видимого діапазону |
| H12400-01-01 | 300 - 850 нм | багатолужний | для діапазону від видимого до ближнього ІЧ |
| H12400-20-01 | 300 - 920 нм |
багатолужний підсилений для червоного |
для діапазону від видимого до ближнього ІЧ |

Приклад конфігурації

Серія модулів мікро-ФЕП Hamamatsu H12400
Photon counting head, Photosensor module, PMT module

Модулі мікро-ФЕП серії H12400 складаються з мініатюрного фотоелектронного помножувача та подільника напруги.
Розмір сенсорного блоку 19 х 21 х 7,2 мм.
Найбільший струм подільника 126 мкА
Таблиця вибору модулів ФЕП

Приклад конфігурації

Photon counting head, Photosensor module, PMT module
Модулі мікро-ФЕП серії H12400 складаються з мініатюрного фотоелектронного помножувача та подільника напруги.
Розмір сенсорного блоку 19 х 21 х 7,2 мм.
Найбільший струм подільника 126 мкА
Таблиця вибору модулів ФЕП
|
H12400-00-01 |
300 - 650 нм | білужний | для видимого діапазону |
| H12400-01-01 | 300 - 850 нм | багатолужний | для діапазону від видимого до ближнього ІЧ |
| H12400-20-01 | 300 - 920 нм |
багатолужний підсилений для червоного |
для діапазону від видимого до ближнього ІЧ |

Приклад конфігурації

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Розмір фотокатоду | 3 х 1 мм |
| Короткохвильова межа спектрального діапазону | 300 нм |
| Довгохвильова межа спектрального діапазону | 920 нм |
| Матеріал вікна | боросилікатне скло |
| Кількість динодів | 12 |
| Вхідна напруга | -1150 В |
| Найбільший вихідний сигнал | 5 мкА |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 1,2 нс |
| Найбільший рівень пульсацій і шуму | 0,3 мВ |
| Робоча температура навколишнього середовища | +5 до +50 ℃ |
| Температура зберігання | -20 до +50 ℃ |
Відгуки0
Залишити відгук

