Hamamatsu серія H12386 головка лічильника фотонів, metal package, Ø8mm, 230 - 870nm, +5V

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | Ø 8 мм |
| Короткохвильова межа спектрального діапазону | 230 нм |
| Довгохвильова межа спектрального діапазону | 870 нм |
| Пік спектрального діапазону | 400 нм |
| Розмір (Ш х В х Г) | 30.0 x 22.0 x 54.0 мм |
| Вхідна напруга | +5 В |
| Діапазон вхідної напруги | +4.75 до +5.25 В |
| Найбільша вхідна напруга | +6 В |
| Найбільший вхідний струм | 40 мA |
| Часова роздільна здатність | 20 нс |
| Робоча температура навколишнього середовища | +5 до +40 ℃ |
| Температура зберігання | -20 до +50 ℃ |
Опис
Серія модулів для лічби фотонів H12386 Hamamatsu
Photon counting head, Photosensor module, PMT module
Таблиця вибору модулів ФЕП
Найменша висота вихідного імпульсу +2,0 В (опір навантаження 50 кОм)
Типова висота вихідного імпульсу +2,2 В (опір навантаження 50 кОм)
Photon counting head, Photosensor module, PMT module
Таблиця вибору модулів ФЕП
|
H12386-110 |
230 - 700 нм | супер білужний | для видимого діапазону |
| H12386-210 | 230 - 700 нм | ультра білужний | для видимого діапазону, вища чутливість ніж супер білужний |
| H12386-01 | 230 - 870 нм |
багатолужний |
для діапазону від видимого до ближнього ІЧ |
Найменша висота вихідного імпульсу +2,0 В (опір навантаження 50 кОм)
Типова висота вихідного імпульсу +2,2 В (опір навантаження 50 кОм)
Серія модулів для лічби фотонів H12386 Hamamatsu
Photon counting head, Photosensor module, PMT module
Таблиця вибору модулів ФЕП
Найменша висота вихідного імпульсу +2,0 В (опір навантаження 50 кОм)
Типова висота вихідного імпульсу +2,2 В (опір навантаження 50 кОм)
Photon counting head, Photosensor module, PMT module
Таблиця вибору модулів ФЕП
|
H12386-110 |
230 - 700 нм | супер білужний | для видимого діапазону |
| H12386-210 | 230 - 700 нм | ультра білужний | для видимого діапазону, вища чутливість ніж супер білужний |
| H12386-01 | 230 - 870 нм |
багатолужний |
для діапазону від видимого до ближнього ІЧ |
Найменша висота вихідного імпульсу +2,0 В (опір навантаження 50 кОм)
Типова висота вихідного імпульсу +2,2 В (опір навантаження 50 кОм)
Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | Ø 8 мм |
| Короткохвильова межа спектрального діапазону | 230 нм |
| Довгохвильова межа спектрального діапазону | 870 нм |
| Пік спектрального діапазону | 400 нм |
| Розмір (Ш х В х Г) | 30.0 x 22.0 x 54.0 мм |
| Вхідна напруга | +5 В |
| Діапазон вхідної напруги | +4.75 до +5.25 В |
| Найбільша вхідна напруга | +6 В |
| Найбільший вхідний струм | 40 мA |
| Часова роздільна здатність | 20 нс |
| Робоча температура навколишнього середовища | +5 до +40 ℃ |
| Температура зберігання | -20 до +50 ℃ |
Відгуки0
Залишити відгук

