Hamamatsu серія H12056 модуль ФЕП, metal package, Ø8mm, 230 - 920nm, +5V, gate

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | Ø 8 мм |
| Короткохвильова межа спектрального діапазону | 230 нм |
| Довгохвильова межа спектрального діапазону | 920 нм |
| Розмір (Ш х В х Г) | 51.0 x 30.0 x 25.0 мм |
| Вхідна напруга | +5 В |
| Діапазон вхідної напруги | +4.5 до +5.5 В |
| Найбільша вхідна напруга | +6 В |
| Найбільший вхідний струм | 10 мA |
| Найбільший вихідний сигнал | 100 мкA |
| Найбільша напруга керування | +1.1 В (вхідний імпеданс 1 МОм) |
| Рекомендована напруга керування | +0.5 до +1.1 В (вхідний імпеданс 1 МОм) |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 0.57 нс |
| Найбільший рівень пульсацій і шуму | 0.6 мВ |
| Робоча температура навколишнього середовища | +5 до +50 ℃ |
| Температура зберігання | -20 до +50 ℃ |
Опис
Серія модулів ФЕП Hamamatsu H12056
Photosensor module, Photon counting head, PMT module
Фотосенсорні модулі серії H12056 оснащені функцією затвора, що дає змогу уникати потрапляння надлишкового світла без необхідності вимикати електроживлення ФЕП, як приклад при заміні досліджуваних зразків в аналітичному обладнанні.
Режим роботи затвору - нормально увімкнений / Normally ON.
Створені на основі фотоелектронних помножувачів у металевому корпусі.
Містять електронну схему затвора та високовольтне джерело живлення.
Таблиця вибору модулів ФЕП
H12056P - тип "Р" для лічби фотонів
Photosensor module, Photon counting head, PMT module
Фотосенсорні модулі серії H12056 оснащені функцією затвора, що дає змогу уникати потрапляння надлишкового світла без необхідності вимикати електроживлення ФЕП, як приклад при заміні досліджуваних зразків в аналітичному обладнанні.
Режим роботи затвору - нормально увімкнений / Normally ON.
Створені на основі фотоелектронних помножувачів у металевому корпусі.
Містять електронну схему затвора та високовольтне джерело живлення.
Таблиця вибору модулів ФЕП
H12056P - тип "Р" для лічби фотонів
| Номер пристрою | Спектральний діапазон | Фотокатод |
|
H12056-110 H12056P-110 |
230 - 700 нм | супер білужний, висока чутливість у видимому діапазоні |
|
H12056-210 H12056P-210 |
230 - 700 нм | ультра білужний, висока чутливість у видимому діапазоні |
|
H12056-01 H12056P-01 |
230 - 870 нм | для діапазону від УФ до ближнього ІЧ |
| H12056-20 | 230 - 920 нм | багатолужний підсилений для червоного, від УФ до ближнього ІЧ |
Серія модулів ФЕП Hamamatsu H12056
Photosensor module, Photon counting head, PMT module
Фотосенсорні модулі серії H12056 оснащені функцією затвора, що дає змогу уникати потрапляння надлишкового світла без необхідності вимикати електроживлення ФЕП, як приклад при заміні досліджуваних зразків в аналітичному обладнанні.
Режим роботи затвору - нормально увімкнений / Normally ON.
Створені на основі фотоелектронних помножувачів у металевому корпусі.
Містять електронну схему затвора та високовольтне джерело живлення.
Таблиця вибору модулів ФЕП
H12056P - тип "Р" для лічби фотонів
Photosensor module, Photon counting head, PMT module
Фотосенсорні модулі серії H12056 оснащені функцією затвора, що дає змогу уникати потрапляння надлишкового світла без необхідності вимикати електроживлення ФЕП, як приклад при заміні досліджуваних зразків в аналітичному обладнанні.
Режим роботи затвору - нормально увімкнений / Normally ON.
Створені на основі фотоелектронних помножувачів у металевому корпусі.
Містять електронну схему затвора та високовольтне джерело живлення.
Таблиця вибору модулів ФЕП
H12056P - тип "Р" для лічби фотонів
| Номер пристрою | Спектральний діапазон | Фотокатод |
|
H12056-110 H12056P-110 |
230 - 700 нм | супер білужний, висока чутливість у видимому діапазоні |
|
H12056-210 H12056P-210 |
230 - 700 нм | ультра білужний, висока чутливість у видимому діапазоні |
|
H12056-01 H12056P-01 |
230 - 870 нм | для діапазону від УФ до ближнього ІЧ |
| H12056-20 | 230 - 920 нм | багатолужний підсилений для червоного, від УФ до ближнього ІЧ |
Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | Ø 8 мм |
| Короткохвильова межа спектрального діапазону | 230 нм |
| Довгохвильова межа спектрального діапазону | 920 нм |
| Розмір (Ш х В х Г) | 51.0 x 30.0 x 25.0 мм |
| Вхідна напруга | +5 В |
| Діапазон вхідної напруги | +4.5 до +5.5 В |
| Найбільша вхідна напруга | +6 В |
| Найбільший вхідний струм | 10 мA |
| Найбільший вихідний сигнал | 100 мкA |
| Найбільша напруга керування | +1.1 В (вхідний імпеданс 1 МОм) |
| Рекомендована напруга керування | +0.5 до +1.1 В (вхідний імпеданс 1 МОм) |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 0.57 нс |
| Найбільший рівень пульсацій і шуму | 0.6 мВ |
| Робоча температура навколишнього середовища | +5 до +50 ℃ |
| Температура зберігання | -20 до +50 ℃ |
Відгуки0
Залишити відгук

