Hamamatsu серія H11903 модуль ФЕП, Ø8mm, 185 - 920nm, ±15V, 200kHz

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | Ø 8 мм |
| Короткохвильова межа спектрального діапазону | 185 нм |
| Довгохвильова межа спектрального діапазону | 920 нм |
| Розмір (Ш х В х Г) | 51.0 x 24.0 x 25.0 mm |
| Вхідна напруга | +15 В |
| Діапазон вхідної напруги | ±11.5 до ±15.5 В |
| Найбільша вхідна напруга | ± 18 В |
| Найбільший вхідний струм | +20 / -8 мА |
| Найбільший вихідний сигнал | +10 В (опір навантаження 10 кОм) |
| Найбільша напруга керування | +1,1 В (вхідний опір 30 кОм) |
| Рекомендована напруга керування | +0,5 до +1,1 В (вхідний опір 30 кОм) |
| Найбільший рівень пульсацій і шуму | 1.0 мВ |
| Робоча температура навколишнього середовища | +5 до +50 ℃ |
| Температура зберігання | -20 до +50 ℃ |
Опис
Серія модулів ФЕП Hamamatsu H11903
Photosensor module, Photon counting head, PMT module
Серіїя H11903 фотосенсорних модулів створена на основі фотоелектронних помножувачів в металевому корпусі
Мають інтегроване джерело високовольтного живлення з низьким енергоспоживанням та підсилювач з низьким рівнем власного шуму.
Підсилювач із коефіцієнтом перетворення струм-напруга 0,1 В/мкА.
Частотна смуга пропускання від постійного струму до 200 кГц.
Таблиця вибору модулів ФЕП
Photosensor module, Photon counting head, PMT module
Серіїя H11903 фотосенсорних модулів створена на основі фотоелектронних помножувачів в металевому корпусі
Мають інтегроване джерело високовольтного живлення з низьким енергоспоживанням та підсилювач з низьким рівнем власного шуму.
Підсилювач із коефіцієнтом перетворення струм-напруга 0,1 В/мкА.
Частотна смуга пропускання від постійного струму до 200 кГц.
Таблиця вибору модулів ФЕП
| Номер пристрою | Спектральний діапазон | Фотокатод | Матеріал вікна |
| H11903-110 | 230 - 700 нм | супер білужний | боросилікатне скло |
| H11903-113 | 185 - 700 нм | супер білужний | ультрафіолетове скло |
|
H11903-210 |
230 - 700 нм | ультра білужний | боросилікатне скло |
| H11903-01 | 230 - 870 нм | багатолужний | боросилікатне скло |
| H11903-04 | 185 - 870 нм | багатолужний | ультрафіолетове скло |
| H11903-20 | 230 - 920 нм | багатолужний підсилений для червоного | боросилікатне скло |
Серія модулів ФЕП Hamamatsu H11903
Photosensor module, Photon counting head, PMT module
Серіїя H11903 фотосенсорних модулів створена на основі фотоелектронних помножувачів в металевому корпусі
Мають інтегроване джерело високовольтного живлення з низьким енергоспоживанням та підсилювач з низьким рівнем власного шуму.
Підсилювач із коефіцієнтом перетворення струм-напруга 0,1 В/мкА.
Частотна смуга пропускання від постійного струму до 200 кГц.
Таблиця вибору модулів ФЕП
Photosensor module, Photon counting head, PMT module
Серіїя H11903 фотосенсорних модулів створена на основі фотоелектронних помножувачів в металевому корпусі
Мають інтегроване джерело високовольтного живлення з низьким енергоспоживанням та підсилювач з низьким рівнем власного шуму.
Підсилювач із коефіцієнтом перетворення струм-напруга 0,1 В/мкА.
Частотна смуга пропускання від постійного струму до 200 кГц.
Таблиця вибору модулів ФЕП
| Номер пристрою | Спектральний діапазон | Фотокатод | Матеріал вікна |
| H11903-110 | 230 - 700 нм | супер білужний | боросилікатне скло |
| H11903-113 | 185 - 700 нм | супер білужний | ультрафіолетове скло |
|
H11903-210 |
230 - 700 нм | ультра білужний | боросилікатне скло |
| H11903-01 | 230 - 870 нм | багатолужний | боросилікатне скло |
| H11903-04 | 185 - 870 нм | багатолужний | ультрафіолетове скло |
| H11903-20 | 230 - 920 нм | багатолужний підсилений для червоного | боросилікатне скло |
Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | Ø 8 мм |
| Короткохвильова межа спектрального діапазону | 185 нм |
| Довгохвильова межа спектрального діапазону | 920 нм |
| Розмір (Ш х В х Г) | 51.0 x 24.0 x 25.0 mm |
| Вхідна напруга | +15 В |
| Діапазон вхідної напруги | ±11.5 до ±15.5 В |
| Найбільша вхідна напруга | ± 18 В |
| Найбільший вхідний струм | +20 / -8 мА |
| Найбільший вихідний сигнал | +10 В (опір навантаження 10 кОм) |
| Найбільша напруга керування | +1,1 В (вхідний опір 30 кОм) |
| Рекомендована напруга керування | +0,5 до +1,1 В (вхідний опір 30 кОм) |
| Найбільший рівень пульсацій і шуму | 1.0 мВ |
| Робоча температура навколишнього середовища | +5 до +50 ℃ |
| Температура зберігання | -20 до +50 ℃ |
Відгуки0
Залишити відгук

