Hamamatsu серія H11901 модуль ФЕП, metal package, Ø8mm, 185 - 920nm, +15V

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | Ø 8 мм |
| Короткохвильова межа спектрального діапазону | 185 нм |
| Довгохвильова межа спектрального діапазону | 920 нм |
| Пік спектрального діапазону | 400 нм |
| Вхідна напруга | +15 В |
| Діапазон вхідної напруги | +11.5 до +15.5 В |
| Найбільша вхідна напруга | 18 В |
| Найбільший вхідний струм | 12 мA |
| Найбільший вихідний сигнал | 100 мкA |
| Найбільша напруга керування | +1.1 В (вхідний імпеданс 30 кОм) |
| Рекомендована напруга керування | +0.5 до +1.1 В (вхідний імпеданс 30 кОм) |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 0,57 нс |
| Найбільший рівень пульсацій і шуму | 0,6 мВ |
| Робоча температура навколишнього середовища | +5 до +50 ℃ |
| Температура зберігання | -20 до +50 ℃ |
Опис
Серія модулів ФЕП Hamamatsu H11901
Photon counting head, Photosensor module, PMT module
Серії модулів Hamamatsu H11900 та H11901 складаються з мініатюрного фотоелектронного помножувача в металевому корпусі та плати керування з високовольтним джерелом живлення. Корпус ФЕП відповідає розмірам TO-8, але незважаючи на малі розміри модуль забезпечує високий коефіцієнт підсилення, широкий динамічний діапазон і високошвидкісний відгук.
Таблиця вибору модулів ФЕП з кабельним виводом
H11901P - тип "Р" для підрахунку фотонів
Photon counting head, Photosensor module, PMT module
Серії модулів Hamamatsu H11900 та H11901 складаються з мініатюрного фотоелектронного помножувача в металевому корпусі та плати керування з високовольтним джерелом живлення. Корпус ФЕП відповідає розмірам TO-8, але незважаючи на малі розміри модуль забезпечує високий коефіцієнт підсилення, широкий динамічний діапазон і високошвидкісний відгук.
Таблиця вибору модулів ФЕП з кабельним виводом
H11901P - тип "Р" для підрахунку фотонів
| Номер пристрою | Спектральний діапазон | Фотокатод | Матеріал вікна |
|
H11901-110 H11901P-110 |
230 - 700 нм | супер білужний | боросилікатне скло |
|
H11901-113 H11901P-113 |
185 - 700 нм | супер білужний | ультрафіолетове скло |
|
H11901-210 H11901P-210 |
230 - 700 нм | ультра білужний | боросилікатне скло |
|
H11901-01 H11901P-01 |
230 - 870 нм | багатолужний | боросилікатне скло |
|
H11901-04 H11091P-04 |
185 - 870 нм | багатолужний | ультрафіолетове скло |
| H11091-20 | 230 - 920 нм |
багатолужний підсилений для червоного |
боросилікатне скло |
Серія модулів ФЕП Hamamatsu H11901
Photon counting head, Photosensor module, PMT module
Серії модулів Hamamatsu H11900 та H11901 складаються з мініатюрного фотоелектронного помножувача в металевому корпусі та плати керування з високовольтним джерелом живлення. Корпус ФЕП відповідає розмірам TO-8, але незважаючи на малі розміри модуль забезпечує високий коефіцієнт підсилення, широкий динамічний діапазон і високошвидкісний відгук.
Таблиця вибору модулів ФЕП з кабельним виводом
H11901P - тип "Р" для підрахунку фотонів
Photon counting head, Photosensor module, PMT module
Серії модулів Hamamatsu H11900 та H11901 складаються з мініатюрного фотоелектронного помножувача в металевому корпусі та плати керування з високовольтним джерелом живлення. Корпус ФЕП відповідає розмірам TO-8, але незважаючи на малі розміри модуль забезпечує високий коефіцієнт підсилення, широкий динамічний діапазон і високошвидкісний відгук.
Таблиця вибору модулів ФЕП з кабельним виводом
H11901P - тип "Р" для підрахунку фотонів
| Номер пристрою | Спектральний діапазон | Фотокатод | Матеріал вікна |
|
H11901-110 H11901P-110 |
230 - 700 нм | супер білужний | боросилікатне скло |
|
H11901-113 H11901P-113 |
185 - 700 нм | супер білужний | ультрафіолетове скло |
|
H11901-210 H11901P-210 |
230 - 700 нм | ультра білужний | боросилікатне скло |
|
H11901-01 H11901P-01 |
230 - 870 нм | багатолужний | боросилікатне скло |
|
H11901-04 H11091P-04 |
185 - 870 нм | багатолужний | ультрафіолетове скло |
| H11091-20 | 230 - 920 нм |
багатолужний підсилений для червоного |
боросилікатне скло |
Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | Ø 8 мм |
| Короткохвильова межа спектрального діапазону | 185 нм |
| Довгохвильова межа спектрального діапазону | 920 нм |
| Пік спектрального діапазону | 400 нм |
| Вхідна напруга | +15 В |
| Діапазон вхідної напруги | +11.5 до +15.5 В |
| Найбільша вхідна напруга | 18 В |
| Найбільший вхідний струм | 12 мA |
| Найбільший вихідний сигнал | 100 мкA |
| Найбільша напруга керування | +1.1 В (вхідний імпеданс 30 кОм) |
| Рекомендована напруга керування | +0.5 до +1.1 В (вхідний імпеданс 30 кОм) |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 0,57 нс |
| Найбільший рівень пульсацій і шуму | 0,6 мВ |
| Робоча температура навколишнього середовища | +5 до +50 ℃ |
| Температура зберігання | -20 до +50 ℃ |
Відгуки0
Залишити відгук

