Hamamatsu серія H11706 модуль ФЕП, metal package, Ø8mm, 230 - 920nm, +15V, 1000ns gate

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | 8 мм |
| Короткохвильова межа спектрального діапазону | 230 нм |
| Довгохвильова межа спектрального діапазону | 920 нм |
| Розмір (Ш х В х Г) | 22.0 x 50.0 x 68.0 мм |
| Вхідна напруга | +15 В |
| Діапазон вхідної напруги | +14.5 до +15.5 В |
| Найбільша вхідна напруга | 16 В |
| Найбільший вхідний струм | 10 мA |
| Найбільший вихідний сигнал | 100 мкА |
| Найбільша напруга керування | 1.1 В |
| Рекомендована напруга керування | +0.5 до +1.1 В |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 0.57 нс |
| Найбільший рівень пульсацій і шуму | 0.8 мВ |
| Робоча температура навколишнього середовища | +5 до +50 ℃ |
| Температура зберігання | -20 до +50 ℃ |
Опис
Серія модулів ФЕП Hamamatsu H11706
Photosensor module, Photon counting head, PMT module
Серіїя H11706 фотосенсорних модулів з функцією затвора.
Модуль створений на основі ФЕП в металевому корпусі, має вбудований затвор та високовольтне джерело живлення.
Електрична схема затвору захищає фотопомножувач від надмірного світла, такого як світло збудження зразків.
Модифікація "P" призначена для підрахунку фотонів.
Таблиця вибору модулів ФЕП
Цей продукт у вакуумному середовищі використовувати не можна.
Photosensor module, Photon counting head, PMT module
Серіїя H11706 фотосенсорних модулів з функцією затвора.
Модуль створений на основі ФЕП в металевому корпусі, має вбудований затвор та високовольтне джерело живлення.
Електрична схема затвору захищає фотопомножувач від надмірного світла, такого як світло збудження зразків.
Модифікація "P" призначена для підрахунку фотонів.
Таблиця вибору модулів ФЕП
| H11706-01 | 230 - 870 нм | для діапазону від УФ до ближнього ІЧ |
| H11706-20 | 230 - 920 нм | покращений в ІЧ багатолужний фотокатод з покращеною чутливістю, для УФ до ближнього ІЧ |
| H11706-40 | 300 - 720 нм | GaAsP фотокатод, квантова ефективність 40% на піковій довжині хвилі |
|
H11706P-01 |
230 - 870 нм | для діапазону від УФ до ближнього ІЧ, для підрахунку фотонів |
| H11706P-40 | 300 - 720 нм | GaAsP фотокатод, для підрахунку фотонів |
Цей продукт у вакуумному середовищі використовувати не можна.
Серія модулів ФЕП Hamamatsu H11706
Photosensor module, Photon counting head, PMT module
Серіїя H11706 фотосенсорних модулів з функцією затвора.
Модуль створений на основі ФЕП в металевому корпусі, має вбудований затвор та високовольтне джерело живлення.
Електрична схема затвору захищає фотопомножувач від надмірного світла, такого як світло збудження зразків.
Модифікація "P" призначена для підрахунку фотонів.
Таблиця вибору модулів ФЕП
Цей продукт у вакуумному середовищі використовувати не можна.
Photosensor module, Photon counting head, PMT module
Серіїя H11706 фотосенсорних модулів з функцією затвора.
Модуль створений на основі ФЕП в металевому корпусі, має вбудований затвор та високовольтне джерело живлення.
Електрична схема затвору захищає фотопомножувач від надмірного світла, такого як світло збудження зразків.
Модифікація "P" призначена для підрахунку фотонів.
Таблиця вибору модулів ФЕП
| H11706-01 | 230 - 870 нм | для діапазону від УФ до ближнього ІЧ |
| H11706-20 | 230 - 920 нм | покращений в ІЧ багатолужний фотокатод з покращеною чутливістю, для УФ до ближнього ІЧ |
| H11706-40 | 300 - 720 нм | GaAsP фотокатод, квантова ефективність 40% на піковій довжині хвилі |
|
H11706P-01 |
230 - 870 нм | для діапазону від УФ до ближнього ІЧ, для підрахунку фотонів |
| H11706P-40 | 300 - 720 нм | GaAsP фотокатод, для підрахунку фотонів |
Цей продукт у вакуумному середовищі використовувати не можна.
Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | 8 мм |
| Короткохвильова межа спектрального діапазону | 230 нм |
| Довгохвильова межа спектрального діапазону | 920 нм |
| Розмір (Ш х В х Г) | 22.0 x 50.0 x 68.0 мм |
| Вхідна напруга | +15 В |
| Діапазон вхідної напруги | +14.5 до +15.5 В |
| Найбільша вхідна напруга | 16 В |
| Найбільший вхідний струм | 10 мA |
| Найбільший вихідний сигнал | 100 мкА |
| Найбільша напруга керування | 1.1 В |
| Рекомендована напруга керування | +0.5 до +1.1 В |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 0.57 нс |
| Найбільший рівень пульсацій і шуму | 0.8 мВ |
| Робоча температура навколишнього середовища | +5 до +50 ℃ |
| Температура зберігання | -20 до +50 ℃ |
Відгуки0
Залишити відгук

