Hamamatsu серія H11461 модуль ФЕП, 4 x 20мм, 185 - 900nm, +5V

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Форма фотокатоду | прямокутна |
| Розмір фотокатоду | 4 х 20 мм |
| Короткохвильова межа спектрального діапазону | 185 нм |
| Довгохвильова межа спектрального діапазону | 900 нм |
| Розмір (Ш х В х Г) | 38.0 x 95.0 x 50.0 мм |
| Вхідна напруга | +5 В |
| Діапазон вхідної напруги | +4.5 до +5.5 В |
| Найбільша вхідна напруга | +6 В |
| Найбільший вхідний струм | 3.5 мA |
| Найбільший вихідний сигнал | 100 мкA |
| Найбільша напруга керування | +1.2 В (вхідний імпеданс 1 МОм) |
| Рекомендована напруга керування | +0.5 до +1.1 В (вхідний імпеданс 1 МОм) |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 2.2 нс |
| Робоча температура навколишнього середовища | +5 до +50 ℃ |
| Температура зберігання | -20 до +50 ℃ |
Опис
Серія модулів ФЕП Hamamatsu H11461
Photosensor module, Photon counting head, PMT module
Серія H11461 складається з фотоелектронного помножувача діаметром 28 мм (1-1/8") з боковим оптичним входом та високовольтного джерела живлення. Ці фотоелектронні помножувачі використовуються у спектроскопії довгий час та забезпечують високий коефіцієнт підсилення і високу чутливість.
Таблиця вибору модулів ФЕП
H11461P - тип "Р" для лічби фотонів
Photosensor module, Photon counting head, PMT module
Серія H11461 складається з фотоелектронного помножувача діаметром 28 мм (1-1/8") з боковим оптичним входом та високовольтного джерела живлення. Ці фотоелектронні помножувачі використовуються у спектроскопії довгий час та забезпечують високий коефіцієнт підсилення і високу чутливість.
Таблиця вибору модулів ФЕП
H11461P - тип "Р" для лічби фотонів
| Номер пристрою | Спектральний діапазон | Фотокатод | Матеріал вікна |
|
H11461-01 |
185 - 710 нм | білужний | ультрафіолетове скло |
|
H11461-02 |
185 - 900 нм | багатолужний | ультрафіолетове скло |
|
H11461-03 |
185 - 900 нм | багатолужний | ультрафіолетове скло |
|
H11461-09 |
185 - 320 нм | Cs-Te | кварцове скло |
|
H11461P-01 |
185 - 710 нм | білужний | ультрафіолетове скло |
| H11461P-11 | 185 - 850 нм |
багатолужний |
ультрафіолетове скло |
Серія модулів ФЕП Hamamatsu H11461
Photosensor module, Photon counting head, PMT module
Серія H11461 складається з фотоелектронного помножувача діаметром 28 мм (1-1/8") з боковим оптичним входом та високовольтного джерела живлення. Ці фотоелектронні помножувачі використовуються у спектроскопії довгий час та забезпечують високий коефіцієнт підсилення і високу чутливість.
Таблиця вибору модулів ФЕП
H11461P - тип "Р" для лічби фотонів
Photosensor module, Photon counting head, PMT module
Серія H11461 складається з фотоелектронного помножувача діаметром 28 мм (1-1/8") з боковим оптичним входом та високовольтного джерела живлення. Ці фотоелектронні помножувачі використовуються у спектроскопії довгий час та забезпечують високий коефіцієнт підсилення і високу чутливість.
Таблиця вибору модулів ФЕП
H11461P - тип "Р" для лічби фотонів
| Номер пристрою | Спектральний діапазон | Фотокатод | Матеріал вікна |
|
H11461-01 |
185 - 710 нм | білужний | ультрафіолетове скло |
|
H11461-02 |
185 - 900 нм | багатолужний | ультрафіолетове скло |
|
H11461-03 |
185 - 900 нм | багатолужний | ультрафіолетове скло |
|
H11461-09 |
185 - 320 нм | Cs-Te | кварцове скло |
|
H11461P-01 |
185 - 710 нм | білужний | ультрафіолетове скло |
| H11461P-11 | 185 - 850 нм |
багатолужний |
ультрафіолетове скло |
Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Форма фотокатоду | прямокутна |
| Розмір фотокатоду | 4 х 20 мм |
| Короткохвильова межа спектрального діапазону | 185 нм |
| Довгохвильова межа спектрального діапазону | 900 нм |
| Розмір (Ш х В х Г) | 38.0 x 95.0 x 50.0 мм |
| Вхідна напруга | +5 В |
| Діапазон вхідної напруги | +4.5 до +5.5 В |
| Найбільша вхідна напруга | +6 В |
| Найбільший вхідний струм | 3.5 мA |
| Найбільший вихідний сигнал | 100 мкA |
| Найбільша напруга керування | +1.2 В (вхідний імпеданс 1 МОм) |
| Рекомендована напруга керування | +0.5 до +1.1 В (вхідний імпеданс 1 МОм) |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 2.2 нс |
| Робоча температура навколишнього середовища | +5 до +50 ℃ |
| Температура зберігання | -20 до +50 ℃ |
Відгуки0
Залишити відгук

