Hamamatsu серія H10723 модуль ФЕП, metal package, Ø8mm, 185 - 920nm, ±5V, 200kHz

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | Ø 8 мм |
| Короткохвильова межа спектрального діапазону | 185 нм |
| Довгохвильова межа спектрального діапазону | 920 нм |
| Розмір (Ш х В х Г) | 51.0 x 24.0 x 25.0 мм |
| Вхідна напруга | +5 В |
| Діапазон вхідної напруги | ± 4.5 до ± 5.5 В |
| Найбільша вхідна напруга | ± 5.5 В |
| Найбільший вхідний струм | +6.2 / -3.5 мA |
| Найбільша напруга керування | +1.1 В (вхідний імпеданс 1 МОм) |
| Рекомендована напруга керування | +0.5 до +1.1 В (вхідний імпеданс 1 МОм) |
| Найбільший рівень пульсацій і шуму | 0.5 мВ |
| Робоча температура навколишнього середовища | +5 до +50 ℃ |
| Температура зберігання | -20 до +50 ℃ |
Опис
Серія модулів ФЕП Hamamatsu H10723
Photon counting head, Photosensor module, PMT module
Серія модулів Hamamatsu H10723 фотосенсорних модулів створена на основі фотоелектронних помножувачів в металевому корпусі
Мають інтегроване джерело високовольтного живлення з низьким енергоспоживанням та підсилювач з низьким рівнем власного шуму.
Підсилювач із коефіцієнтом перетворення струм-напруга 0,1 В/мкА.
Частотна смуга пропускання від постійного струму до 200 кГц.
Таблиця вибору модулів ФЕП
Photon counting head, Photosensor module, PMT module
Серія модулів Hamamatsu H10723 фотосенсорних модулів створена на основі фотоелектронних помножувачів в металевому корпусі
Мають інтегроване джерело високовольтного живлення з низьким енергоспоживанням та підсилювач з низьким рівнем власного шуму.
Підсилювач із коефіцієнтом перетворення струм-напруга 0,1 В/мкА.
Частотна смуга пропускання від постійного струму до 200 кГц.
Таблиця вибору модулів ФЕП
| Номер пристрою | Спектральний діапазон | Фотокатод | Матеріал вікна |
|
H10723-110 |
230 - 700 нм | супер білужний | боросилікатне скло |
|
H10723-113 |
185 - 700 нм | супер білужний | ультрафіолетове скло |
|
H10723-210 |
230 - 700 нм | ультра білужний | боросилікатне скло |
|
H10723-01 |
230 - 870 нм | багатолужний | боросилікатне скло |
|
H10723-04 |
185 - 870 нм | багатолужний | ультрафіолетове скло |
| H10723-20 | 230 - 920 нм | багатолужний підсилений для червоного | боросилікатне скло |
Серія модулів ФЕП Hamamatsu H10723
Photon counting head, Photosensor module, PMT module
Серія модулів Hamamatsu H10723 фотосенсорних модулів створена на основі фотоелектронних помножувачів в металевому корпусі
Мають інтегроване джерело високовольтного живлення з низьким енергоспоживанням та підсилювач з низьким рівнем власного шуму.
Підсилювач із коефіцієнтом перетворення струм-напруга 0,1 В/мкА.
Частотна смуга пропускання від постійного струму до 200 кГц.
Таблиця вибору модулів ФЕП
Photon counting head, Photosensor module, PMT module
Серія модулів Hamamatsu H10723 фотосенсорних модулів створена на основі фотоелектронних помножувачів в металевому корпусі
Мають інтегроване джерело високовольтного живлення з низьким енергоспоживанням та підсилювач з низьким рівнем власного шуму.
Підсилювач із коефіцієнтом перетворення струм-напруга 0,1 В/мкА.
Частотна смуга пропускання від постійного струму до 200 кГц.
Таблиця вибору модулів ФЕП
| Номер пристрою | Спектральний діапазон | Фотокатод | Матеріал вікна |
|
H10723-110 |
230 - 700 нм | супер білужний | боросилікатне скло |
|
H10723-113 |
185 - 700 нм | супер білужний | ультрафіолетове скло |
|
H10723-210 |
230 - 700 нм | ультра білужний | боросилікатне скло |
|
H10723-01 |
230 - 870 нм | багатолужний | боросилікатне скло |
|
H10723-04 |
185 - 870 нм | багатолужний | ультрафіолетове скло |
| H10723-20 | 230 - 920 нм | багатолужний підсилений для червоного | боросилікатне скло |
Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | Ø 8 мм |
| Короткохвильова межа спектрального діапазону | 185 нм |
| Довгохвильова межа спектрального діапазону | 920 нм |
| Розмір (Ш х В х Г) | 51.0 x 24.0 x 25.0 мм |
| Вхідна напруга | +5 В |
| Діапазон вхідної напруги | ± 4.5 до ± 5.5 В |
| Найбільша вхідна напруга | ± 5.5 В |
| Найбільший вхідний струм | +6.2 / -3.5 мA |
| Найбільша напруга керування | +1.1 В (вхідний імпеданс 1 МОм) |
| Рекомендована напруга керування | +0.5 до +1.1 В (вхідний імпеданс 1 МОм) |
| Найбільший рівень пульсацій і шуму | 0.5 мВ |
| Робоча температура навколишнього середовища | +5 до +50 ℃ |
| Температура зберігання | -20 до +50 ℃ |
Відгуки0
Залишити відгук

