Hamamatsu серія H10721 модуль ФЕП, metal package, Ø8mm, 185 - 920nm, +5V

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | Ø 8 мм |
| Короткохвильова межа спектрального діапазону | 185 нм |
| Довгохвильова межа спектрального діапазону | 920 нм |
| Розмір (Ш х В х Г) | 50.0 x 22.0 x 22.0 мм |
| Вхідна напруга | +5 В |
| Діапазон вхідної напруги | +2.8 до +5.5 В |
| Найбільша вхідна напруга | +5.5 В |
| Найбільший вхідний струм | 2.7 мA |
| Найбільший вихідний сигнал | 100 мкA |
| Найбільша напруга керування | +1.1 В (вхідний імпеданс 1 МОм) |
| Рекомендована напруга керування | +0.5 до +1.1 В (вхідний імпеданс 1 МОм) |
| [Анод] Найменша світлова чутливість | 10 |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 0.57 нс |
| Робоча температура навколишнього середовища | +5 до +50 ℃ |
| Температура зберігання | -20 до +50 ℃ |
Опис
Серія модулів ФЕП Hamamatsu H10721
Photosensor module, Photon counting head, PMT module
Модулі Hamamatsu серій H10720 та H10721 складається з мініатюрного фотоелектронного помножувача в металевому корпусі та плати керування з високовольтним джерелом живлення. Корпус ФЕП відповідає розмірам TO-8, але незважаючи на малі розміри модуль забезпечує високий коефіцієнт підсилення, широкий динамічний діапазон і високошвидкісний відгук.
Таблиця вибору модулів ФЕП з кабельним виводом
H10721P - тип "Р" для підрахунку фотонів
Photosensor module, Photon counting head, PMT module
Модулі Hamamatsu серій H10720 та H10721 складається з мініатюрного фотоелектронного помножувача в металевому корпусі та плати керування з високовольтним джерелом живлення. Корпус ФЕП відповідає розмірам TO-8, але незважаючи на малі розміри модуль забезпечує високий коефіцієнт підсилення, широкий динамічний діапазон і високошвидкісний відгук.
Таблиця вибору модулів ФЕП з кабельним виводом
H10721P - тип "Р" для підрахунку фотонів
| Зображення | Номер пристрою | Спектральний діапазон | Фотокатод | Матеріал вікна |
|
H10721-110 H10721P-110 |
230 - 700 нм | супер білужний | боросилікатне скло |
|
H10721-113 H10721P-113 |
185 - 700 нм | супер білужний | ультрафіолетове скло | |
|
H10721-210 H10721P-210 |
230 - 700 нм | ультра білужний | боросилікатне скло | |
|
H10721-01 H10721P-01 |
230 - 870 нм | мультилужний | боросилікатне скло | |
|
H10721-04 H10721P-04 |
185 - 870 нм | мультилужний | ультрафіолетове скло | |
| H10721-20 | 230 - 920 нм |
багатолужний підсилений для червоного (видимого) |
боросилікатне скло |
Серія модулів ФЕП Hamamatsu H10721
Photosensor module, Photon counting head, PMT module
Модулі Hamamatsu серій H10720 та H10721 складається з мініатюрного фотоелектронного помножувача в металевому корпусі та плати керування з високовольтним джерелом живлення. Корпус ФЕП відповідає розмірам TO-8, але незважаючи на малі розміри модуль забезпечує високий коефіцієнт підсилення, широкий динамічний діапазон і високошвидкісний відгук.
Таблиця вибору модулів ФЕП з кабельним виводом
H10721P - тип "Р" для підрахунку фотонів
Photosensor module, Photon counting head, PMT module
Модулі Hamamatsu серій H10720 та H10721 складається з мініатюрного фотоелектронного помножувача в металевому корпусі та плати керування з високовольтним джерелом живлення. Корпус ФЕП відповідає розмірам TO-8, але незважаючи на малі розміри модуль забезпечує високий коефіцієнт підсилення, широкий динамічний діапазон і високошвидкісний відгук.
Таблиця вибору модулів ФЕП з кабельним виводом
H10721P - тип "Р" для підрахунку фотонів
| Зображення | Номер пристрою | Спектральний діапазон | Фотокатод | Матеріал вікна |
|
H10721-110 H10721P-110 |
230 - 700 нм | супер білужний | боросилікатне скло |
|
H10721-113 H10721P-113 |
185 - 700 нм | супер білужний | ультрафіолетове скло | |
|
H10721-210 H10721P-210 |
230 - 700 нм | ультра білужний | боросилікатне скло | |
|
H10721-01 H10721P-01 |
230 - 870 нм | мультилужний | боросилікатне скло | |
|
H10721-04 H10721P-04 |
185 - 870 нм | мультилужний | ультрафіолетове скло | |
| H10721-20 | 230 - 920 нм |
багатолужний підсилений для червоного (видимого) |
боросилікатне скло |
Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | Ø 8 мм |
| Короткохвильова межа спектрального діапазону | 185 нм |
| Довгохвильова межа спектрального діапазону | 920 нм |
| Розмір (Ш х В х Г) | 50.0 x 22.0 x 22.0 мм |
| Вхідна напруга | +5 В |
| Діапазон вхідної напруги | +2.8 до +5.5 В |
| Найбільша вхідна напруга | +5.5 В |
| Найбільший вхідний струм | 2.7 мA |
| Найбільший вихідний сигнал | 100 мкA |
| Найбільша напруга керування | +1.1 В (вхідний імпеданс 1 МОм) |
| Рекомендована напруга керування | +0.5 до +1.1 В (вхідний імпеданс 1 МОм) |
| [Анод] Найменша світлова чутливість | 10 |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 0.57 нс |
| Робоча температура навколишнього середовища | +5 до +50 ℃ |
| Температура зберігання | -20 до +50 ℃ |
Відгуки0
Залишити відгук

