Hamamatsu серія H10493 модуль ФЕП, Ø25mm, 185 - 850nm, ±15V, 8MHz

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | 25 мм |
| Короткохвильова межа спектрального діапазону | 185 нм |
| Довгохвильова межа спектрального діапазону | 850 нм |
| Пік спектрального діапазону | 420 нм |
| Розмір (Ш х В х Г) | φ35 х 192 мм |
| Вхідна напруга | +15 В |
| Діапазон вхідної напруги | ±11.5 до ±15.5 В |
| Найбільша вхідна напруга | ± 18 В |
| Найбільша напруга керування | +1,5 В |
| Рекомендована напруга керування | +0.5 до +1.4 В |
| Найбільший рівень пульсацій і шуму | 0.6 мВ |
| Робоча температура навколишнього середовища | +5 до +50 ℃ |
| Температура зберігання | -20 до +50 ℃ |
Опис
Серія модулів ФЕП Hamamatsu H10493
Photosensor module, Photon counting head, PMT module
Серіїя H10493 фотосенсорних модулів створена на основі торцевих ФЕП діаметром 28 мм (1-1 / 8 ").
Модулі мають інтегроване джерело живлення високої напруги та підсилювач з низьким рівнем власного шуму.
Завдяки великій фоточутливій площі 25 мм діаметром відбувається ефективний збір світла.
Доступні два типи підсилювачів із коефіцієнтом перетворення струм-напруга 1 В/мкА або 0,1 В/мкА.
Частотна смуга пропускання DC - 20 кГц, DC - 200 кГц, або DC - 8 МГц.
Таблиця вибору модулів ФЕП
Photosensor module, Photon counting head, PMT module
Серіїя H10493 фотосенсорних модулів створена на основі торцевих ФЕП діаметром 28 мм (1-1 / 8 ").
Модулі мають інтегроване джерело живлення високої напруги та підсилювач з низьким рівнем власного шуму.
Завдяки великій фоточутливій площі 25 мм діаметром відбувається ефективний збір світла.
Доступні два типи підсилювачів із коефіцієнтом перетворення струм-напруга 1 В/мкА або 0,1 В/мкА.
Частотна смуга пропускання DC - 20 кГц, DC - 200 кГц, або DC - 8 МГц.
Таблиця вибору модулів ФЕП
|
H10493-001 |
300 - 650 нм | 1 В/мкА | DC - 20 кГц | для видимого діапазону |
| H10493-011 | 185 - 850 нм | для діапазону від УФ до ближнього ІЧ | ||
| H10493-002 | 300 - 650 нм | 0.1 В/мкА | DC - 200 кГц | для видимого діапазону |
| H10493-0112 | 185 - 850 нм | для діапазону від УФ до ближнього ІЧ | ||
| H10493-003 | 300 - 650 нм | DC - 8 МГц | для видимого діапазону | |
| H10493-013 | 185 - 850 нм | для діапазону від УФ до ближнього ІЧ |
Серія модулів ФЕП Hamamatsu H10493
Photosensor module, Photon counting head, PMT module
Серіїя H10493 фотосенсорних модулів створена на основі торцевих ФЕП діаметром 28 мм (1-1 / 8 ").
Модулі мають інтегроване джерело живлення високої напруги та підсилювач з низьким рівнем власного шуму.
Завдяки великій фоточутливій площі 25 мм діаметром відбувається ефективний збір світла.
Доступні два типи підсилювачів із коефіцієнтом перетворення струм-напруга 1 В/мкА або 0,1 В/мкА.
Частотна смуга пропускання DC - 20 кГц, DC - 200 кГц, або DC - 8 МГц.
Таблиця вибору модулів ФЕП
Photosensor module, Photon counting head, PMT module
Серіїя H10493 фотосенсорних модулів створена на основі торцевих ФЕП діаметром 28 мм (1-1 / 8 ").
Модулі мають інтегроване джерело живлення високої напруги та підсилювач з низьким рівнем власного шуму.
Завдяки великій фоточутливій площі 25 мм діаметром відбувається ефективний збір світла.
Доступні два типи підсилювачів із коефіцієнтом перетворення струм-напруга 1 В/мкА або 0,1 В/мкА.
Частотна смуга пропускання DC - 20 кГц, DC - 200 кГц, або DC - 8 МГц.
Таблиця вибору модулів ФЕП
|
H10493-001 |
300 - 650 нм | 1 В/мкА | DC - 20 кГц | для видимого діапазону |
| H10493-011 | 185 - 850 нм | для діапазону від УФ до ближнього ІЧ | ||
| H10493-002 | 300 - 650 нм | 0.1 В/мкА | DC - 200 кГц | для видимого діапазону |
| H10493-0112 | 185 - 850 нм | для діапазону від УФ до ближнього ІЧ | ||
| H10493-003 | 300 - 650 нм | DC - 8 МГц | для видимого діапазону | |
| H10493-013 | 185 - 850 нм | для діапазону від УФ до ближнього ІЧ |
Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | 25 мм |
| Короткохвильова межа спектрального діапазону | 185 нм |
| Довгохвильова межа спектрального діапазону | 850 нм |
| Пік спектрального діапазону | 420 нм |
| Розмір (Ш х В х Г) | φ35 х 192 мм |
| Вхідна напруга | +15 В |
| Діапазон вхідної напруги | ±11.5 до ±15.5 В |
| Найбільша вхідна напруга | ± 18 В |
| Найбільша напруга керування | +1,5 В |
| Рекомендована напруга керування | +0.5 до +1.4 В |
| Найбільший рівень пульсацій і шуму | 0.6 мВ |
| Робоча температура навколишнього середовища | +5 до +50 ℃ |
| Температура зберігання | -20 до +50 ℃ |
Відгуки0
Залишити відгук

