Hamamatsu серія H10426 модуль ФЕП, Ø25mm, 185 - 850nm, +15V

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | 25 мм |
| Короткохвильова межа спектрального діапазону | 185 нм |
| Довгохвильова межа спектрального діапазону | 850 нм |
| Пік спектрального діапазону | 420 нм |
| Розмір (Ш х В х Г) | 35.0 x 192.0 мм |
| Вхідна напруга | +15 В |
| Діапазон вхідної напруги | +11.5 до +15.5 В |
| Найбільша вхідна напруга | 18 В |
| Найбільший вхідний струм | 3 мA |
| Найбільший вихідний сигнал | 100 мкА |
| Найбільша напруга керування | 1.5 В |
| Рекомендована напруга керування | +0.5 до +1.4 В |
| Найбільший рівень пульсацій і шуму | 0.5 мВ |
| Робоча температура навколишнього середовища | +5 до +50 ℃ |
| Температура зберігання | -20 до +50 ℃ |
Опис
Серія модулів ФЕП Hamamatsu H10426
Photosensor module, Photon counting head, PMT module
Серіїя H10426 фотосенсорних модулів створена на основі торцевих ФЕП діаметром 28 мм (1-1 / 8 ") з інтегрованим джерелом живлення високої напруги. Має велику ефективну площу фотокатоду 25 мм діаметром. Доступні дві моделі: з білужним та багатолужним фотокатодом.
Таблиця вибору модулів ФЕП
Photosensor module, Photon counting head, PMT module
Серіїя H10426 фотосенсорних модулів створена на основі торцевих ФЕП діаметром 28 мм (1-1 / 8 ") з інтегрованим джерелом живлення високої напруги. Має велику ефективну площу фотокатоду 25 мм діаметром. Доступні дві моделі: з білужним та багатолужним фотокатодом.
Таблиця вибору модулів ФЕП
|
H10426 |
300 - 650 нм | для видимого діапазону |
| H10426-01 | 185 - 850 нм | для широкого діапазону від УФ до ближнього ІЧ |
Серія модулів ФЕП Hamamatsu H10426
Photosensor module, Photon counting head, PMT module
Серіїя H10426 фотосенсорних модулів створена на основі торцевих ФЕП діаметром 28 мм (1-1 / 8 ") з інтегрованим джерелом живлення високої напруги. Має велику ефективну площу фотокатоду 25 мм діаметром. Доступні дві моделі: з білужним та багатолужним фотокатодом.
Таблиця вибору модулів ФЕП
Photosensor module, Photon counting head, PMT module
Серіїя H10426 фотосенсорних модулів створена на основі торцевих ФЕП діаметром 28 мм (1-1 / 8 ") з інтегрованим джерелом живлення високої напруги. Має велику ефективну площу фотокатоду 25 мм діаметром. Доступні дві моделі: з білужним та багатолужним фотокатодом.
Таблиця вибору модулів ФЕП
|
H10426 |
300 - 650 нм | для видимого діапазону |
| H10426-01 | 185 - 850 нм | для широкого діапазону від УФ до ближнього ІЧ |
Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | 25 мм |
| Короткохвильова межа спектрального діапазону | 185 нм |
| Довгохвильова межа спектрального діапазону | 850 нм |
| Пік спектрального діапазону | 420 нм |
| Розмір (Ш х В х Г) | 35.0 x 192.0 мм |
| Вхідна напруга | +15 В |
| Діапазон вхідної напруги | +11.5 до +15.5 В |
| Найбільша вхідна напруга | 18 В |
| Найбільший вхідний струм | 3 мA |
| Найбільший вихідний сигнал | 100 мкА |
| Найбільша напруга керування | 1.5 В |
| Рекомендована напруга керування | +0.5 до +1.4 В |
| Найбільший рівень пульсацій і шуму | 0.5 мВ |
| Робоча температура навколишнього середовища | +5 до +50 ℃ |
| Температура зберігання | -20 до +50 ℃ |
Відгуки0
Залишити відгук

