Hamamatsu серія H10425 модуль ФЕП, Ø22mm, 300 - 850nm, +15V

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | 22 мм |
| Короткохвильова межа спектрального діапазону | 300 нм |
| Довгохвильова межа спектрального діапазону | 850 нм |
| Пік спектрального діапазону | 420 нм |
| Розмір (Ш х В х Г) | 35.0 x 120.0 мм |
| Вхідна напруга | +15 В |
| Діапазон вхідної напруги | +11.5 до +15.5 В |
| Найбільша вхідна напруга | 18 В |
| Найбільший вхідний струм | 3 мA |
| Найбільший вихідний сигнал | 100 мкА |
| Найбільша напруга керування | 1.2 В |
| Рекомендована напруга керування | +0.5 до +1.1 В |
| [Анод] Типовий темновий струм (після 30 хв.) | 3 нА |
| [Анод] Найбільший темновий струм (після 30 хв.) | 20 нА |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 1.5 нс |
| Найбільший рівень пульсацій і шуму | 0.5 мВ |
| Робоча температура навколишнього середовища | +5 до +50 ℃ |
| Температура зберігання | -20 до +50 ℃ |
Опис
Серія модулів ФЕП Hamamatsu H10425
Photosensor module, Photon counting head, PMT module
Серіїя H10425 фотосенсорних модулів створена на основі торцевих ФЕП діаметром 25 мм (1") з інтегрованим джерелом живлення високої напруги. Має ефективну площу фотокатоду діаметром 22 мм та високошвидкісний відгук.
Доступні дві моделі: з білужним та багатолужним фотокатодом.
Таблиця вибору модулів ФЕП
Photosensor module, Photon counting head, PMT module
Серіїя H10425 фотосенсорних модулів створена на основі торцевих ФЕП діаметром 25 мм (1") з інтегрованим джерелом живлення високої напруги. Має ефективну площу фотокатоду діаметром 22 мм та високошвидкісний відгук.
Доступні дві моделі: з білужним та багатолужним фотокатодом.
Таблиця вибору модулів ФЕП
|
H10425 |
300 - 650 нм | для видимого діапазону |
| H10425-01 | 300 - 850 нм | для діапазону від видимого до ближнього ІЧ |
Серія модулів ФЕП Hamamatsu H10425
Photosensor module, Photon counting head, PMT module
Серіїя H10425 фотосенсорних модулів створена на основі торцевих ФЕП діаметром 25 мм (1") з інтегрованим джерелом живлення високої напруги. Має ефективну площу фотокатоду діаметром 22 мм та високошвидкісний відгук.
Доступні дві моделі: з білужним та багатолужним фотокатодом.
Таблиця вибору модулів ФЕП
Photosensor module, Photon counting head, PMT module
Серіїя H10425 фотосенсорних модулів створена на основі торцевих ФЕП діаметром 25 мм (1") з інтегрованим джерелом живлення високої напруги. Має ефективну площу фотокатоду діаметром 22 мм та високошвидкісний відгук.
Доступні дві моделі: з білужним та багатолужним фотокатодом.
Таблиця вибору модулів ФЕП
|
H10425 |
300 - 650 нм | для видимого діапазону |
| H10425-01 | 300 - 850 нм | для діапазону від видимого до ближнього ІЧ |
Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | 22 мм |
| Короткохвильова межа спектрального діапазону | 300 нм |
| Довгохвильова межа спектрального діапазону | 850 нм |
| Пік спектрального діапазону | 420 нм |
| Розмір (Ш х В х Г) | 35.0 x 120.0 мм |
| Вхідна напруга | +15 В |
| Діапазон вхідної напруги | +11.5 до +15.5 В |
| Найбільша вхідна напруга | 18 В |
| Найбільший вхідний струм | 3 мA |
| Найбільший вихідний сигнал | 100 мкА |
| Найбільша напруга керування | 1.2 В |
| Рекомендована напруга керування | +0.5 до +1.1 В |
| [Анод] Типовий темновий струм (після 30 хв.) | 3 нА |
| [Анод] Найбільший темновий струм (після 30 хв.) | 20 нА |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 1.5 нс |
| Найбільший рівень пульсацій і шуму | 0.5 мВ |
| Робоча температура навколишнього середовища | +5 до +50 ℃ |
| Температура зберігання | -20 до +50 ℃ |
Відгуки0
Залишити відгук

