Hamamatsu S2386-8K фотодіод Si, 5.8 × 5.8mm, 320 - 1100nm, TO-8

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| В наявності | Так |
| Матеріал / Тип | Si |
| Спектральний діапазон мін. | 320 нм |
| Спектральний діапазон макс. | 1100 нм |
| Пік спектрального діапазону | 960 нм |
| Розмір фоточутливої поверхні (діаметр або ширина) | 5.1 мм - 10 мм |
| Розмір фоточутливої поверхні | 5.8 × 5.8 мм |
| Кількість елементів | 1 |
| Охолодження | без охолодження |
| Макс. зворотна напруга | 30 В |
| Типова фоточутливість | 0.6 А/Вт |
| Макс. темновий струм | 50 пА |
| Типовий час наростання | 10 мкс |
| Термінальна ємність | 4300 пФ |
| Корпус / Виконання | TO-8 |
Опис
Кремнієвий фотодіод Hamamatsu S2386-8K
Si photodiode
Спектральний діапазон від видимого до ближнього інфрачевоного, для загальної фотометрії.
Особливості:
Si photodiode
Спектральний діапазон від видимого до ближнього інфрачевоного, для загальної фотометрії.
Особливості:
- Висока чутливість в видимому та ближньому інфрачервоному діапазоні
- Низький темновий струм
- Висока надійність
- Висока лінійність
Кремнієвий фотодіод Hamamatsu S2386-8K
Si photodiode
Спектральний діапазон від видимого до ближнього інфрачевоного, для загальної фотометрії.
Особливості:
Si photodiode
Спектральний діапазон від видимого до ближнього інфрачевоного, для загальної фотометрії.
Особливості:
- Висока чутливість в видимому та ближньому інфрачервоному діапазоні
- Низький темновий струм
- Висока надійність
- Висока лінійність
Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| В наявності | Так |
| Матеріал / Тип | Si |
| Спектральний діапазон мін. | 320 нм |
| Спектральний діапазон макс. | 1100 нм |
| Пік спектрального діапазону | 960 нм |
| Розмір фоточутливої поверхні (діаметр або ширина) | 5.1 мм - 10 мм |
| Розмір фоточутливої поверхні | 5.8 × 5.8 мм |
| Кількість елементів | 1 |
| Охолодження | без охолодження |
| Макс. зворотна напруга | 30 В |
| Типова фоточутливість | 0.6 А/Вт |
| Макс. темновий струм | 50 пА |
| Типовий час наростання | 10 мкс |
| Термінальна ємність | 4300 пФ |
| Корпус / Виконання | TO-8 |
Відгуки0
Залишити відгук

