Hamamatsu S13773 фотодіод Si PIN, Ø0.8mm, 380-1000nm, SMT, high-speed

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| В наявності | Так |
| Матеріал / Тип | Si PIN |
| Спектральний діапазон мін. | 380 нм |
| Спектральний діапазон макс. | 1000 нм |
| Пік спектрального діапазону | 800 нм |
| Розмір фоточутливої поверхні (діаметр або ширина) | -1 мм |
| Розмір фоточутливої поверхні | ∅0.8 мм |
| Кількість елементів | 1 |
| Макс. зворотна напруга | 20 В |
| Типова фоточутливість | 0.54 А/Вт |
| Макс. темновий струм | 500 пА |
| Частота зрізу | 500 МГц |
| Термінальна ємність | 3 пФ |
| Корпус / Виконання | SMT |
Опис
Високошвидкісний кремнієвий фотодіод для лазерного далекоміра Hamamatsu S13773
Si PIN photodiode, Laser Distance Measurement
Спектральний діапазон від видимого до ближнього інфрачервоного.
Особливості
Спектральний діапазон від видимого до ближнього інфрачервоного.
Особливості
- Швидкий відгук 500 MГц
- Для поверхневого монтажу
- Висока надійність, широкий діапазон температур від -40 до +85°
Високошвидкісний кремнієвий фотодіод для лазерного далекоміра Hamamatsu S13773
Si PIN photodiode, Laser Distance Measurement
Спектральний діапазон від видимого до ближнього інфрачервоного.
Особливості
Спектральний діапазон від видимого до ближнього інфрачервоного.
Особливості
- Швидкий відгук 500 MГц
- Для поверхневого монтажу
- Висока надійність, широкий діапазон температур від -40 до +85°
Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| В наявності | Так |
| Матеріал / Тип | Si PIN |
| Спектральний діапазон мін. | 380 нм |
| Спектральний діапазон макс. | 1000 нм |
| Пік спектрального діапазону | 800 нм |
| Розмір фоточутливої поверхні (діаметр або ширина) | -1 мм |
| Розмір фоточутливої поверхні | ∅0.8 мм |
| Кількість елементів | 1 |
| Макс. зворотна напруга | 20 В |
| Типова фоточутливість | 0.54 А/Вт |
| Макс. темновий струм | 500 пА |
| Частота зрізу | 500 МГц |
| Термінальна ємність | 3 пФ |
| Корпус / Виконання | SMT |
Відгуки0
Залишити відгук

