Hamamatsu S1337-66BQ фотодіод Si, 5.8 × 5.8 mm, 190 - 1100nm

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| В наявності | Так |
| Матеріал / Тип | Si |
| Спектральний діапазон мін. | 190 нм |
| Спектральний діапазон макс. | 1100 нм |
| Пік спектрального діапазону | 960 нм |
| Розмір фоточутливої поверхні (діаметр або ширина) | 5.1 мм - 10 мм |
| Розмір фоточутливої поверхні | 5.8 × 5.8 мм |
| Кількість елементів | 1 |
| Охолодження | без охолодження |
| Макс. зворотна напруга | 5 В |
| Типова фоточутливість | 0.5 А/Вт |
| Макс. темновий струм | 100 пА |
| Типовий час наростання | 1 мкс |
| Термінальна ємність | 380 пФ |
| Корпус / Виконання | кераміка |
Опис
Кремнієвий фотодіод Hamamatsu S1337-66BQ
Si photodiode
Спектральний діапазон від ультрафіолетового до ближнього інфрачервоного, для точної фотометрії.
Особливості:
Si photodiode
Спектральний діапазон від ультрафіолетового до ближнього інфрачервоного, для точної фотометрії.
Особливості:
- Висока чутливість в УФ діапазоні: QE 75% (λ=200 nm)
- Низька ємність
Кремнієвий фотодіод Hamamatsu S1337-66BQ
Si photodiode
Спектральний діапазон від ультрафіолетового до ближнього інфрачервоного, для точної фотометрії.
Особливості:
Si photodiode
Спектральний діапазон від ультрафіолетового до ближнього інфрачервоного, для точної фотометрії.
Особливості:
- Висока чутливість в УФ діапазоні: QE 75% (λ=200 nm)
- Низька ємність
Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| В наявності | Так |
| Матеріал / Тип | Si |
| Спектральний діапазон мін. | 190 нм |
| Спектральний діапазон макс. | 1100 нм |
| Пік спектрального діапазону | 960 нм |
| Розмір фоточутливої поверхні (діаметр або ширина) | 5.1 мм - 10 мм |
| Розмір фоточутливої поверхні | 5.8 × 5.8 мм |
| Кількість елементів | 1 |
| Охолодження | без охолодження |
| Макс. зворотна напруга | 5 В |
| Типова фоточутливість | 0.5 А/Вт |
| Макс. темновий струм | 100 пА |
| Типовий час наростання | 1 мкс |
| Термінальна ємність | 380 пФ |
| Корпус / Виконання | кераміка |
Відгуки0
Залишити відгук

