Hamamatsu S12915-16R фотодіод Si, 1.1 × 5.9mm, 340 - 1100nm

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| В наявності | Так |
| Матеріал / Тип | Si |
| Спектральний діапазон мін. | 340 нм |
| Спектральний діапазон макс. | 1100 нм |
| Пік спектрального діапазону | 960 нм |
| Розмір фоточутливої поверхні (діаметр або ширина) | 5.1 мм - 10 мм |
| Розмір фоточутливої поверхні | 1.1 × 5.9 мм |
| Кількість елементів | 1 |
| Охолодження | без охолодження |
| Макс. зворотна напруга | 30 В |
| Типова фоточутливість | 0.64 А/Вт |
| Макс. темновий струм | 5 пА |
| Типовий час наростання | 1.8 мкс |
| Термінальна ємність | 740 пФ |
| Корпус / Виконання | кераміка |
Опис
Кремнієвий фотодіод Hamamatsu S12915-16R
Si photodiode
Кремнієвий фотодіод з високою чутливістю в діапазоні від видимого до ближнього інфрачервоного. Забезпечує більш високу чутливість ніж фотодіоди серії S2387 і може використовуватися в умовах підвищеної вологості.
Особливості
Si photodiode
Кремнієвий фотодіод з високою чутливістю в діапазоні від видимого до ближнього інфрачервоного. Забезпечує більш високу чутливість ніж фотодіоди серії S2387 і може використовуватися в умовах підвищеної вологості.
Особливості
- Висока чутливість у видимому та ближньому інфрачервоному діапазоні
- Низький темновий струм
- Висока лінійність
Кремнієвий фотодіод Hamamatsu S12915-16R
Si photodiode
Кремнієвий фотодіод з високою чутливістю в діапазоні від видимого до ближнього інфрачервоного. Забезпечує більш високу чутливість ніж фотодіоди серії S2387 і може використовуватися в умовах підвищеної вологості.
Особливості
Si photodiode
Кремнієвий фотодіод з високою чутливістю в діапазоні від видимого до ближнього інфрачервоного. Забезпечує більш високу чутливість ніж фотодіоди серії S2387 і може використовуватися в умовах підвищеної вологості.
Особливості
- Висока чутливість у видимому та ближньому інфрачервоному діапазоні
- Низький темновий струм
- Висока лінійність
Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| В наявності | Так |
| Матеріал / Тип | Si |
| Спектральний діапазон мін. | 340 нм |
| Спектральний діапазон макс. | 1100 нм |
| Пік спектрального діапазону | 960 нм |
| Розмір фоточутливої поверхні (діаметр або ширина) | 5.1 мм - 10 мм |
| Розмір фоточутливої поверхні | 1.1 × 5.9 мм |
| Кількість елементів | 1 |
| Охолодження | без охолодження |
| Макс. зворотна напруга | 30 В |
| Типова фоточутливість | 0.64 А/Вт |
| Макс. темновий струм | 5 пА |
| Типовий час наростання | 1.8 мкс |
| Термінальна ємність | 740 пФ |
| Корпус / Виконання | кераміка |
Відгуки0
Залишити відгук

