Hamamatsu S1227-16BR фотодіод Si, 5.9 × 1.1mm, 340 - 1000nm

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| В наявності | Так |
| Матеріал / Тип | Si |
| Спектральний діапазон мін. | 340 нм |
| Спектральний діапазон макс. | 1000 нм |
| Пік спектрального діапазону | 720 нм |
| Розмір фоточутливої поверхні (діаметр або ширина) | 5.1 мм - 10 мм |
| Розмір фоточутливої поверхні | 5.9 × 1.1 мм |
| Кількість елементів | 1 |
| Охолодження | без охолодження |
| Макс. зворотна напруга | 5 В |
| Типова фоточутливість | 0.43 А/Вт |
| Макс. темновий струм | 5 пА |
| Типовий час наростання | 0.5 мкс |
| Термінальна ємність | 170 пФ |
| Корпус / Виконання | кераміка |
Опис
Кремнієвий фотодіод Hamamatsu S1227-16BR
Si photodiode
Спектральний діапазон від ультрафіолетового до видимого, для точної фотометрії.
Si photodiode
Спектральний діапазон від ультрафіолетового до видимого, для точної фотометрії.
Кремнієвий фотодіод Hamamatsu S1227-16BR
Si photodiode
Спектральний діапазон від ультрафіолетового до видимого, для точної фотометрії.
Si photodiode
Спектральний діапазон від ультрафіолетового до видимого, для точної фотометрії.
Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| В наявності | Так |
| Матеріал / Тип | Si |
| Спектральний діапазон мін. | 340 нм |
| Спектральний діапазон макс. | 1000 нм |
| Пік спектрального діапазону | 720 нм |
| Розмір фоточутливої поверхні (діаметр або ширина) | 5.1 мм - 10 мм |
| Розмір фоточутливої поверхні | 5.9 × 1.1 мм |
| Кількість елементів | 1 |
| Охолодження | без охолодження |
| Макс. зворотна напруга | 5 В |
| Типова фоточутливість | 0.43 А/Вт |
| Макс. темновий струм | 5 пА |
| Типовий час наростання | 0.5 мкс |
| Термінальна ємність | 170 пФ |
| Корпус / Виконання | кераміка |
Відгуки0
Залишити відгук

