Hamamatsu R9880U-210 ФЕП, Ø16mm, 230 - 700nm, head-on, TO-8

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Виробник | Hamamatsu Photonics |
| Розмір балону | Ø16 мм |
| Оптичний вхід | торцевий |
| Спектральний діапазон, мін | 230 |
| Спектральний діапазон, макс | 700 |
| Кількість динодів | 10 |
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | діаметр 8 мм |
| Пік спектрального діапазону | 350 |
| Матеріал фотокатоду | ультра білужний |
| Матеріал вікна | боросилікатне скло |
| Тип динодної системи | канальний |
| Напруга анод-катод, макс | 1100 В |
| Середній анодний струм, макс | 0.1 мА |
| Напруга анод-катод | 1000 В |
| [Катод] Найменша світлова чутливість | 100 мкА/лм |
| [Катод] Типова світлова чутливість | 135 мкА/лм |
| [Катод] Тип. індекс чутливості в синій обл. (CS 5-58) | 15.5 |
| [Катод] Типова спектральна чутливість | 130 мА/Вт |
| [Анод] Найменша світлова чутливість | 100 А/лм |
| [Анод] Типова світлова чутливість | 270 А/лм |
| [Анод] Типове підсилення | 2.0Е6 |
| [Анод] Типовий темновий струм (після 30 хв.) | 1 нА |
| [Анод] Найбільший темновий струм (після 30 хв.) | 10 нА |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 0.57 нс |
| [Час відгуку] Типовий час прольоту електронів | 0.2 нс |
Опис
Фотоелектронний помножувач (ФЕП) Hamamatsu R9880U-210
Photomultiplier tube, PMT
ФЕП типу TO-8 з компактним розміром та малою вагою. Гніздо E678-12-01 є опцією, та замовляється окремо.
Також може застосовуватись гніздо E10679-02 (D-тип), що поєднане з дільником напруги та кабельними виводами.
Фотоелектронний помножувач (ФЕП) Hamamatsu R9880U-210
Photomultiplier tube, PMT
ФЕП типу TO-8 з компактним розміром та малою вагою. Гніздо E678-12-01 є опцією, та замовляється окремо.
Також може застосовуватись гніздо E10679-02 (D-тип), що поєднане з дільником напруги та кабельними виводами.
Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Виробник | Hamamatsu Photonics |
| Розмір балону | Ø16 мм |
| Оптичний вхід | торцевий |
| Спектральний діапазон, мін | 230 |
| Спектральний діапазон, макс | 700 |
| Кількість динодів | 10 |
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | діаметр 8 мм |
| Пік спектрального діапазону | 350 |
| Матеріал фотокатоду | ультра білужний |
| Матеріал вікна | боросилікатне скло |
| Тип динодної системи | канальний |
| Напруга анод-катод, макс | 1100 В |
| Середній анодний струм, макс | 0.1 мА |
| Напруга анод-катод | 1000 В |
| [Катод] Найменша світлова чутливість | 100 мкА/лм |
| [Катод] Типова світлова чутливість | 135 мкА/лм |
| [Катод] Тип. індекс чутливості в синій обл. (CS 5-58) | 15.5 |
| [Катод] Типова спектральна чутливість | 130 мА/Вт |
| [Анод] Найменша світлова чутливість | 100 А/лм |
| [Анод] Типова світлова чутливість | 270 А/лм |
| [Анод] Типове підсилення | 2.0Е6 |
| [Анод] Типовий темновий струм (після 30 хв.) | 1 нА |
| [Анод] Найбільший темновий струм (після 30 хв.) | 10 нА |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 0.57 нс |
| [Час відгуку] Типовий час прольоту електронів | 0.2 нс |
Відгуки0
Залишити відгук

