Hamamatsu R943-02 ФЕП, Ø51mm, 160 - 930nm, head-on

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Виробник | Hamamatsu Photonics |
| Розмір балону | Ø51 мм |
| Оптичний вхід | торцевий |
| Спектральний діапазон, мін | 160 |
| Спектральний діапазон, макс | 930 |
| Кількість динодів | 10 |
| Форма фотокатоду | квадратна |
| Розмір фотокатоду | 10 x 10 мм |
| Пік спектрального діапазону | 300-800 |
| Код графіка спектральної чутливості | 650S |
| Матеріал фотокатоду | GaAs |
| Матеріал вікна | кварц |
| Тип динодної системи | лінійно сфокусована |
| Напруга анод-катод, макс | 2200 В |
| Середній анодний струм, макс | 0.001 мА |
| Напруга анод-катод | 1500 В |
| [Катод] Найменша світлова чутливість | 80 мкА/лм |
| [Катод] Типова світлова чутливість | 600 мкА/лм |
| [Катод] Тип. індекс чутливості в червоно-білій обл. (R-68) | 0.58 |
| [Катод] Типова спектральна чутливість | 71 мА/Вт |
| [Анод] Найменша світлова чутливість | 150 А/лм |
| [Анод] Типова світлова чутливість | 300 А/лм |
| [Анод] Типова спектральна чутливість | 36 кА/Вт |
| [Анод] Типове підсилення | 5.0Е5 |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 3.0 нс |
| [Час відгуку] Типовий час прольоту електронів | 23 нс |
Опис
Фотоелектронний помножувач (ФЕП) Hamamatsu R943-02
Photomultiplier tube, PMT
В комплект ФЕП входить гніздо E678–21C.
Фотоелектронний помножувач (ФЕП) Hamamatsu R943-02
Photomultiplier tube, PMT
В комплект ФЕП входить гніздо E678–21C.
Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Виробник | Hamamatsu Photonics |
| Розмір балону | Ø51 мм |
| Оптичний вхід | торцевий |
| Спектральний діапазон, мін | 160 |
| Спектральний діапазон, макс | 930 |
| Кількість динодів | 10 |
| Форма фотокатоду | квадратна |
| Розмір фотокатоду | 10 x 10 мм |
| Пік спектрального діапазону | 300-800 |
| Код графіка спектральної чутливості | 650S |
| Матеріал фотокатоду | GaAs |
| Матеріал вікна | кварц |
| Тип динодної системи | лінійно сфокусована |
| Напруга анод-катод, макс | 2200 В |
| Середній анодний струм, макс | 0.001 мА |
| Напруга анод-катод | 1500 В |
| [Катод] Найменша світлова чутливість | 80 мкА/лм |
| [Катод] Типова світлова чутливість | 600 мкА/лм |
| [Катод] Тип. індекс чутливості в червоно-білій обл. (R-68) | 0.58 |
| [Катод] Типова спектральна чутливість | 71 мА/Вт |
| [Анод] Найменша світлова чутливість | 150 А/лм |
| [Анод] Типова світлова чутливість | 300 А/лм |
| [Анод] Типова спектральна чутливість | 36 кА/Вт |
| [Анод] Типове підсилення | 5.0Е5 |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 3.0 нс |
| [Час відгуку] Типовий час прольоту електронів | 23 нс |
Відгуки0
Залишити відгук

