Hamamatsu R9420 ФЕП, Ø38mm, 300 - 650nm, head-on

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Виробник | Hamamatsu Photonics |
| Розмір балону | Ø38 мм |
| Оптичний вхід | торцевий |
| Спектральний діапазон, мін | 300 |
| Спектральний діапазон, макс | 650 |
| Кількість динодів | 8 |
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | діаметр 34 мм |
| Пік спектрального діапазону | 420 |
| Код графіка спектральної чутливості | 400K |
| Матеріал фотокатоду | білужний |
| Матеріал вікна | боросилікатне скло |
| Тип динодної системи | лінійно сфокусована |
| Напруга анод-катод, макс | 1500 В |
| Середній анодний струм, макс | 0.1 мА |
| Напруга анод-катод | 1300 В |
| [Катод] Найменша світлова чутливість | 70 мкА /лм |
| [Катод] Типова світлова чутливість | 95 мкА /лм |
| [Катод] Тип. індекс чутливості в синій обл. (CS 5-58) | 11 |
| [Анод] Найменша світлова чутливість | 5 А / лм |
| [Анод] Типова світлова чутливість | 47 А / лм |
| [Анод] Типове підсилення | 5.0 х 10⁵ |
| [Анод] Типовий темновий струм (після 30 хв.) | 10 нА |
| [Анод] Найбільший темновий струм (після 30 хв.) | 100 нА |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 1.6 нс |
| [Час відгуку] Типовий час прольоту електронів | 17 нс |
Опис
Фотоелектронний помножувач (ФЕП) Hamamatsu R9420
Photomultiplier tube, PMT
В комплект ФЕП входить гніздо E678–12A
Фотоелектронний помножувач (ФЕП) Hamamatsu R9420
Photomultiplier tube, PMT
В комплект ФЕП входить гніздо E678–12A
Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Виробник | Hamamatsu Photonics |
| Розмір балону | Ø38 мм |
| Оптичний вхід | торцевий |
| Спектральний діапазон, мін | 300 |
| Спектральний діапазон, макс | 650 |
| Кількість динодів | 8 |
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | діаметр 34 мм |
| Пік спектрального діапазону | 420 |
| Код графіка спектральної чутливості | 400K |
| Матеріал фотокатоду | білужний |
| Матеріал вікна | боросилікатне скло |
| Тип динодної системи | лінійно сфокусована |
| Напруга анод-катод, макс | 1500 В |
| Середній анодний струм, макс | 0.1 мА |
| Напруга анод-катод | 1300 В |
| [Катод] Найменша світлова чутливість | 70 мкА /лм |
| [Катод] Типова світлова чутливість | 95 мкА /лм |
| [Катод] Тип. індекс чутливості в синій обл. (CS 5-58) | 11 |
| [Анод] Найменша світлова чутливість | 5 А / лм |
| [Анод] Типова світлова чутливість | 47 А / лм |
| [Анод] Типове підсилення | 5.0 х 10⁵ |
| [Анод] Типовий темновий струм (після 30 хв.) | 10 нА |
| [Анод] Найбільший темновий струм (після 30 хв.) | 100 нА |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 1.6 нс |
| [Час відгуку] Типовий час прольоту електронів | 17 нс |
Відгуки0
Залишити відгук

