Hamamatsu R821 ФЕП, Ø19mm, 160 - 320nm, head-on

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Виробник | Hamamatsu Photonics |
| Розмір балону | Ø19 мм |
| Оптичний вхід | торцевий |
| Спектральний діапазон, мін | 160 |
| Спектральний діапазон, макс | 320 |
| Кількість динодів | 10 |
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | діаметр 15 мм |
| Пік спектрального діапазону | 240 |
| Код графіка спектральної чутливості | 200S |
| Матеріал фотокатоду | Cs-Te |
| Матеріал вікна | кварц |
| Тип динодної системи | лінійно-фокусуюча |
| Напруга анод-катод, макс | 1250 В |
| Середній анодний струм, макс | 0.01 мА |
| Напруга анод-катод | 1000 В |
| [Катод] Типова спектральна чутливість | 28 мА/Вт (при 254 нм) |
| [Анод] Типова світлова чутливість | 4.0 E3 А/лм (при 254 нм) |
| [Анод] Типова спектральна чутливість | 1.0 E4 А/Вт |
| [Анод] Типове підсилення | 3.6 Е5 |
| [Анод] Типовий темновий струм (після 30 хв.) | 0.3 нА |
| [Анод] Найбільший темновий струм (після 30 хв.) | 0.5 нА |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 2.5 нс |
| [Час відгуку] Типовий час прольоту електронів | 27 нс |
Опис
Фотоелектронний помножувач (ФЕП) Hamamatsu R821
Photomultiplier tube, PMT
В комплект ФЕП входить гніздо E678–12L.
Фотоелектронний помножувач (ФЕП) Hamamatsu R821
Photomultiplier tube, PMT
В комплект ФЕП входить гніздо E678–12L.
Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Виробник | Hamamatsu Photonics |
| Розмір балону | Ø19 мм |
| Оптичний вхід | торцевий |
| Спектральний діапазон, мін | 160 |
| Спектральний діапазон, макс | 320 |
| Кількість динодів | 10 |
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | діаметр 15 мм |
| Пік спектрального діапазону | 240 |
| Код графіка спектральної чутливості | 200S |
| Матеріал фотокатоду | Cs-Te |
| Матеріал вікна | кварц |
| Тип динодної системи | лінійно-фокусуюча |
| Напруга анод-катод, макс | 1250 В |
| Середній анодний струм, макс | 0.01 мА |
| Напруга анод-катод | 1000 В |
| [Катод] Типова спектральна чутливість | 28 мА/Вт (при 254 нм) |
| [Анод] Типова світлова чутливість | 4.0 E3 А/лм (при 254 нм) |
| [Анод] Типова спектральна чутливість | 1.0 E4 А/Вт |
| [Анод] Типове підсилення | 3.6 Е5 |
| [Анод] Типовий темновий струм (після 30 хв.) | 0.3 нА |
| [Анод] Найбільший темновий струм (після 30 хв.) | 0.5 нА |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 2.5 нс |
| [Час відгуку] Типовий час прольоту електронів | 27 нс |
Відгуки0
Залишити відгук

