Hamamatsu R7899-01 ФЕП, Ø25mm, 300 - 650nm, head-on

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Виробник | Hamamatsu Photonics |
| В наявності | Так |
| Розмір балону | Ø25 мм |
| Оптичний вхід | торцевий |
| Спектральний діапазон, мін | 300 |
| Спектральний діапазон, макс | 650 |
| Кількість динодів | 10 |
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | діаметр 22 мм |
| Пік спектрального діапазону | 420 |
| Код графіка спектральної чутливості | 400K |
| Матеріал фотокатоду | білужний |
| Матеріал вікна | боросилікатне скло |
| Тип динодної системи | лінійно сфокусована |
| Напруга анод-катод, макс | 1800 В |
| Середній анодний струм, макс | 0.1 мА |
| Напруга анод-катод | 1250 В |
| [Катод] Найменша світлова чутливість | 70 мкА/лм |
| [Катод] Типова світлова чутливість | 95 мкА/лм |
| [Катод] Тип. індекс чутливості в синій обл. (CS 5-58) | 11.0 |
| [Катод] Типова спектральна чутливість | 88 мА/Вт |
| [Анод] Типова світлова чутливість | 190 А/лм |
| [Анод] Типова спектральна чутливість | 0.17 МА/Вт |
| [Анод] Типове підсилення | 2.0Е6 |
| [Анод] Типовий темновий струм (після 30 хв.) | 2 нА |
| [Анод] Найбільший темновий струм (після 30 хв.) | 15 нА |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 1.6 нс |
| [Час відгуку] Типовий час прольоту електронів | 17 нс |
Опис
Фотоелектронний помножувач (ФЕП) Hamamatsu R7899-01
Photomultiplier tube, PMT
ФЕП R7899-01 є модифікацією R7899 що має напівгнучкі виводи, в комплект входить гніздо E678–14C.
Фотоелектронний помножувач (ФЕП) Hamamatsu R7899-01
Photomultiplier tube, PMT
ФЕП R7899-01 є модифікацією R7899 що має напівгнучкі виводи, в комплект входить гніздо E678–14C.
Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Виробник | Hamamatsu Photonics |
| В наявності | Так |
| Розмір балону | Ø25 мм |
| Оптичний вхід | торцевий |
| Спектральний діапазон, мін | 300 |
| Спектральний діапазон, макс | 650 |
| Кількість динодів | 10 |
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | діаметр 22 мм |
| Пік спектрального діапазону | 420 |
| Код графіка спектральної чутливості | 400K |
| Матеріал фотокатоду | білужний |
| Матеріал вікна | боросилікатне скло |
| Тип динодної системи | лінійно сфокусована |
| Напруга анод-катод, макс | 1800 В |
| Середній анодний струм, макс | 0.1 мА |
| Напруга анод-катод | 1250 В |
| [Катод] Найменша світлова чутливість | 70 мкА/лм |
| [Катод] Типова світлова чутливість | 95 мкА/лм |
| [Катод] Тип. індекс чутливості в синій обл. (CS 5-58) | 11.0 |
| [Катод] Типова спектральна чутливість | 88 мА/Вт |
| [Анод] Типова світлова чутливість | 190 А/лм |
| [Анод] Типова спектральна чутливість | 0.17 МА/Вт |
| [Анод] Типове підсилення | 2.0Е6 |
| [Анод] Типовий темновий струм (після 30 хв.) | 2 нА |
| [Анод] Найбільший темновий струм (після 30 хв.) | 15 нА |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 1.6 нс |
| [Час відгуку] Типовий час прольоту електронів | 17 нс |
Відгуки0
Залишити відгук

