Hamamatsu R759 ФЕП, Ø13mm, 160 - 320nm, head-on

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Виробник | Hamamatsu Photonics |
| Розмір балону | Ø13 мм |
| Оптичний вхід | торцевий |
| Спектральний діапазон, мін | 160 |
| Спектральний діапазон, макс | 320 |
| Кількість динодів | 10 |
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | діаметр 10 мм |
| Пік спектрального діапазону | 230 |
| Код графіка спектральної чутливості | 200S |
| Матеріал фотокатоду | Cs-Te |
| Матеріал вікна | кварц |
| Тип динодної системи | лінійно сфокусована |
| Напруга анод-катод, макс | 1250 В |
| Середній анодний струм, макс | 0.01 мА |
| Напруга анод-катод | 1000 В |
| [Катод] Найменша світлова чутливість | 40 мкА/лм |
| [Катод] Типова світлова чутливість | 110 мкА/лм |
| [Катод] Тип. індекс чутливості в синій обл. (CS 5-58) | 10 |
| [Катод] Типова спектральна чутливість | 28 мА/Вт (при 254 нм) |
| [Анод] Найменша світлова чутливість | 30 А/лм |
| [Анод] Типова світлова чутливість | 4.0 E3 А/лм (при 254 нм) |
| [Анод] Типова спектральна чутливість | 1.4 E4 А/Вт (при 254 нм) |
| [Анод] Типове підсилення | 5.0 Е5 |
| [Анод] Типовий темновий струм (після 30 хв.) | 0.3 нА |
| [Анод] Найбільший темновий струм (після 30 хв.) | 1 нА |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 2.5 нс |
| [Час відгуку] Типовий час прольоту електронів | 24 нс |
Опис
Фотоелектронний помножувач (ФЕП) Hamamatsu R759
Photomultiplier tube, PMT
В комплект ФЕП входить гніздо E678–13F.
Фотоелектронний помножувач (ФЕП) Hamamatsu R759
Photomultiplier tube, PMT
В комплект ФЕП входить гніздо E678–13F.
Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Виробник | Hamamatsu Photonics |
| Розмір балону | Ø13 мм |
| Оптичний вхід | торцевий |
| Спектральний діапазон, мін | 160 |
| Спектральний діапазон, макс | 320 |
| Кількість динодів | 10 |
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | діаметр 10 мм |
| Пік спектрального діапазону | 230 |
| Код графіка спектральної чутливості | 200S |
| Матеріал фотокатоду | Cs-Te |
| Матеріал вікна | кварц |
| Тип динодної системи | лінійно сфокусована |
| Напруга анод-катод, макс | 1250 В |
| Середній анодний струм, макс | 0.01 мА |
| Напруга анод-катод | 1000 В |
| [Катод] Найменша світлова чутливість | 40 мкА/лм |
| [Катод] Типова світлова чутливість | 110 мкА/лм |
| [Катод] Тип. індекс чутливості в синій обл. (CS 5-58) | 10 |
| [Катод] Типова спектральна чутливість | 28 мА/Вт (при 254 нм) |
| [Анод] Найменша світлова чутливість | 30 А/лм |
| [Анод] Типова світлова чутливість | 4.0 E3 А/лм (при 254 нм) |
| [Анод] Типова спектральна чутливість | 1.4 E4 А/Вт (при 254 нм) |
| [Анод] Типове підсилення | 5.0 Е5 |
| [Анод] Типовий темновий струм (після 30 хв.) | 0.3 нА |
| [Анод] Найбільший темновий струм (після 30 хв.) | 1 нА |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 2.5 нс |
| [Час відгуку] Типовий час прольоту електронів | 24 нс |
Відгуки0
Залишити відгук

