Hamamatsu R636-10 ФЕП, Ø28mm, 185 - 930nm, side-on

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Виробник | Hamamatsu Photonics |
| Розмір балону | Ø28 мм |
| Оптичний вхід | боковий |
| Спектральний діапазон, мін | 185 |
| Спектральний діапазон, макс | 930 |
| Кількість динодів | 9 |
| Форма фотокатоду | прямокутна |
| Розмір фотокатоду | 3 x 12 мм |
| Пік спектрального діапазону | 300-800 |
| Код графіка спектральної чутливості | 650U |
| Матеріал фотокатоду | GaAs |
| Матеріал вікна | ультрафіолетове скло |
| Тип динодної системи | кругова клітка |
| Напруга анод-катод, макс | 1500 В |
| Середній анодний струм, макс | 0.001 мА |
| Напруга анод-катод | 1250 В |
| [Катод] Найменша світлова чутливість | 400 мкА/лм |
| [Катод] Типова світлова чутливість | 550 мкА/лм |
| [Катод] Тип. індекс чутливості в синій обл. (CS 5-58) | 9.0 |
| [Катод] Тип. індекс чутливості в червоно-білій обл. (R-68) | 0.53 |
| [Катод] Типова спектральна чутливість | 62 мА/Вт |
| [Анод] Найменша світлова чутливість | 100 А/лм |
| [Анод] Типова світлова чутливість | 250 А/лм |
| [Анод] Типова спектральна чутливість | 2.8 x 10⁴ А/Вт |
| [Анод] Типове підсилення | 4.5 х 10⁵ |
| [Анод] Типовий темновий струм (після 30 хв.) | 0.1 (при 10 А/лм) нА |
| [Анод] Найбільший темновий струм (після 30 хв.) | 2 (при 10 А/лм) нА |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 2.0 нс |
| [Час відгуку] Типовий час прольоту електронів | 20 нс |
Опис
Фотоелектронний помножувач (ФЕП) Hamamatsu R636-10
Photomultiplier tube, PMT
Гніздо E678–14A є опцією та замовляється окремо.
Фотоелектронний помножувач (ФЕП) Hamamatsu R636-10
Photomultiplier tube, PMT
Гніздо E678–14A є опцією та замовляється окремо.
Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Виробник | Hamamatsu Photonics |
| Розмір балону | Ø28 мм |
| Оптичний вхід | боковий |
| Спектральний діапазон, мін | 185 |
| Спектральний діапазон, макс | 930 |
| Кількість динодів | 9 |
| Форма фотокатоду | прямокутна |
| Розмір фотокатоду | 3 x 12 мм |
| Пік спектрального діапазону | 300-800 |
| Код графіка спектральної чутливості | 650U |
| Матеріал фотокатоду | GaAs |
| Матеріал вікна | ультрафіолетове скло |
| Тип динодної системи | кругова клітка |
| Напруга анод-катод, макс | 1500 В |
| Середній анодний струм, макс | 0.001 мА |
| Напруга анод-катод | 1250 В |
| [Катод] Найменша світлова чутливість | 400 мкА/лм |
| [Катод] Типова світлова чутливість | 550 мкА/лм |
| [Катод] Тип. індекс чутливості в синій обл. (CS 5-58) | 9.0 |
| [Катод] Тип. індекс чутливості в червоно-білій обл. (R-68) | 0.53 |
| [Катод] Типова спектральна чутливість | 62 мА/Вт |
| [Анод] Найменша світлова чутливість | 100 А/лм |
| [Анод] Типова світлова чутливість | 250 А/лм |
| [Анод] Типова спектральна чутливість | 2.8 x 10⁴ А/Вт |
| [Анод] Типове підсилення | 4.5 х 10⁵ |
| [Анод] Типовий темновий струм (після 30 хв.) | 0.1 (при 10 А/лм) нА |
| [Анод] Найбільший темновий струм (після 30 хв.) | 2 (при 10 А/лм) нА |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 2.0 нс |
| [Час відгуку] Типовий час прольоту електронів | 20 нс |
Відгуки0
Залишити відгук

