Hamamatsu R6877A-04 ФЕП, Ø28mm, 300 - 650nm, 90°C, head-on, ruggedized

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Виробник | Hamamatsu Photonics |
| Розмір балону | Ø28 мм |
| Оптичний вхід | торцевий |
| Спектральний діапазон, мін | 300 |
| Спектральний діапазон, макс | 650 |
| Кількість динодів | 10 |
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | діаметр 25 мм |
| Пік спектрального діапазону | 375 |
| Тип динодної системи | кругова і лінійно сфокусована |
| Напруга анод-катод, макс | 1800 В |
| Середній анодний струм, макс | 0.02 мА |
| Напруга анод-катод | 1500 В |
| [Катод] Найменша світлова чутливість | 20 мкА/лм |
| [Катод] Типова світлова чутливість | 30 мкА/лм |
| [Катод] Тип. індекс чутливості в синій обл. (CS 5-58) | 4.5 |
| [Анод] Найменша світлова чутливість | 5 А/лм |
| [Анод] Типова світлова чутливість | 10 А/лм |
| [Анод] Типове підсилення | 3.3Е5 |
Опис
Високотемпературний ударостійкий фотоелектронний помножувач (ФЕП) Hamamatsu R6877A-04
Photomultiplier tube, PMT
Високотемпературний ФЕП для геофізичного каротажу свердловин (90° C).
В комплект ФЕП входить гніздо E678–12R.
Високотемпературний ударостійкий фотоелектронний помножувач (ФЕП) Hamamatsu R6877A-04
Photomultiplier tube, PMT
Високотемпературний ФЕП для геофізичного каротажу свердловин (90° C).
В комплект ФЕП входить гніздо E678–12R.
Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Виробник | Hamamatsu Photonics |
| Розмір балону | Ø28 мм |
| Оптичний вхід | торцевий |
| Спектральний діапазон, мін | 300 |
| Спектральний діапазон, макс | 650 |
| Кількість динодів | 10 |
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | діаметр 25 мм |
| Пік спектрального діапазону | 375 |
| Тип динодної системи | кругова і лінійно сфокусована |
| Напруга анод-катод, макс | 1800 В |
| Середній анодний струм, макс | 0.02 мА |
| Напруга анод-катод | 1500 В |
| [Катод] Найменша світлова чутливість | 20 мкА/лм |
| [Катод] Типова світлова чутливість | 30 мкА/лм |
| [Катод] Тип. індекс чутливості в синій обл. (CS 5-58) | 4.5 |
| [Анод] Найменша світлова чутливість | 5 А/лм |
| [Анод] Типова світлова чутливість | 10 А/лм |
| [Анод] Типове підсилення | 3.3Е5 |
Відгуки0
Залишити відгук

