Hamamatsu R6835 ФЕП, Ø28mm, 115 - 200nm, head-on

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Виробник | Hamamatsu Photonics |
| Розмір балону | Ø28 мм |
| Оптичний вхід | торцевий |
| Спектральний діапазон, мін | 115 |
| Спектральний діапазон, макс | 200 |
| Кількість динодів | 11 |
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | діаметр 23 мм |
| Пік спектрального діапазону | 140 |
| Код графіка спектральної чутливості | 100М |
| Матеріал фотокатоду | Cs-I |
| Матеріал вікна | MgF₂ |
| Тип динодної системи | коробчаста з циліндричними динодами та лінійно сфокусована |
| Напруга анод-катод, макс | 2500 В |
| Середній анодний струм, макс | 0.01 мА |
| Напруга анод-катод | 2000 В |
| [Катод] Типова спектральна чутливість | 12 мА/Вт |
| [Анод] Типова спектральна чутливість | 1.2 х 10³ А/Вт |
| [Анод] Типове підсилення | 1.0 x 10⁵ |
| [Анод] Типовий темновий струм (після 30 хв.) | 0.03 нА |
| [Анод] Найбільший темновий струм (після 30 хв.) | 0.05 нА |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 2.8 нс |
| [Час відгуку] Типовий час прольоту електронів | 22 нс |
Опис
Фотоелектронний помножувач (ФЕП) Hamamatsu R6835
Photomultiplier tube, PMT
В комплект ФЕП входить гніздо E678–14C
Фотоелектронний помножувач (ФЕП) Hamamatsu R6835
Photomultiplier tube, PMT
В комплект ФЕП входить гніздо E678–14C
Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Виробник | Hamamatsu Photonics |
| Розмір балону | Ø28 мм |
| Оптичний вхід | торцевий |
| Спектральний діапазон, мін | 115 |
| Спектральний діапазон, макс | 200 |
| Кількість динодів | 11 |
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | діаметр 23 мм |
| Пік спектрального діапазону | 140 |
| Код графіка спектральної чутливості | 100М |
| Матеріал фотокатоду | Cs-I |
| Матеріал вікна | MgF₂ |
| Тип динодної системи | коробчаста з циліндричними динодами та лінійно сфокусована |
| Напруга анод-катод, макс | 2500 В |
| Середній анодний струм, макс | 0.01 мА |
| Напруга анод-катод | 2000 В |
| [Катод] Типова спектральна чутливість | 12 мА/Вт |
| [Анод] Типова спектральна чутливість | 1.2 х 10³ А/Вт |
| [Анод] Типове підсилення | 1.0 x 10⁵ |
| [Анод] Типовий темновий струм (після 30 хв.) | 0.03 нА |
| [Анод] Найбільший темновий струм (після 30 хв.) | 0.05 нА |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 2.8 нс |
| [Час відгуку] Типовий час прольоту електронів | 22 нс |
Відгуки0
Залишити відгук

