Hamamatsu R649 ФЕП, Ø51mm, 300 - 850nm, head-on

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Виробник | Hamamatsu Photonics |
| Розмір балону | Ø51 мм |
| Оптичний вхід | торцевий |
| Спектральний діапазон, мін | 300 |
| Спектральний діапазон, макс | 850 |
| Кількість динодів | 12 |
| Форма фотокатоду | прямокутна |
| Розмір фотокатоду | 5 х 8 мм |
| Пік спектрального діапазону | 420 |
| Код графіка спектральної чутливості | 500S |
| Матеріал фотокатоду | багатолужний |
| Матеріал вікна | боросилікатне скло |
| Тип динодної системи | коробчаста з циліндричними динодами |
| Напруга анод-катод, макс | 1500 В |
| Середній анодний струм, макс | 0,01 мА |
| Напруга анод-катод | 1000 В |
| [Катод] Найменша світлова чутливість | 80 мкА/лм |
| [Катод] Типова світлова чутливість | 120 мкА/лм |
| [Катод] Тип. індекс чутливості в червоно-білій обл. (R-68) | 0,2 |
| [Катод] Типова спектральна чутливість | 51 мА/Вт |
| [Анод] Найменша світлова чутливість | 100 А/лм |
| [Анод] Типова світлова чутливість | 800 А/лм |
| [Анод] Типова спектральна чутливість | 3,4 E5 А/Вт |
| [Анод] Типове підсилення | 6,7 Е6 |
| [Анод] Типовий темновий струм (після 30 хв.) | 200 (s-1) нА |
| [Анод] Найбільший темновий струм (після 30 хв.) | 350 (s -1 ) нА |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 13 нс |
| [Час відгуку] Типовий час прольоту електронів | 70 нс |
Опис
Фотоелектронний помножувач (ФЕП) Hamamatsu R649
Photomultiplier tube, PMT
В комплект ФЕП входить гніздо E678–21C
Фотоелектронний помножувач (ФЕП) Hamamatsu R649
Photomultiplier tube, PMT
В комплект ФЕП входить гніздо E678–21C
Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Виробник | Hamamatsu Photonics |
| Розмір балону | Ø51 мм |
| Оптичний вхід | торцевий |
| Спектральний діапазон, мін | 300 |
| Спектральний діапазон, макс | 850 |
| Кількість динодів | 12 |
| Форма фотокатоду | прямокутна |
| Розмір фотокатоду | 5 х 8 мм |
| Пік спектрального діапазону | 420 |
| Код графіка спектральної чутливості | 500S |
| Матеріал фотокатоду | багатолужний |
| Матеріал вікна | боросилікатне скло |
| Тип динодної системи | коробчаста з циліндричними динодами |
| Напруга анод-катод, макс | 1500 В |
| Середній анодний струм, макс | 0,01 мА |
| Напруга анод-катод | 1000 В |
| [Катод] Найменша світлова чутливість | 80 мкА/лм |
| [Катод] Типова світлова чутливість | 120 мкА/лм |
| [Катод] Тип. індекс чутливості в червоно-білій обл. (R-68) | 0,2 |
| [Катод] Типова спектральна чутливість | 51 мА/Вт |
| [Анод] Найменша світлова чутливість | 100 А/лм |
| [Анод] Типова світлова чутливість | 800 А/лм |
| [Анод] Типова спектральна чутливість | 3,4 E5 А/Вт |
| [Анод] Типове підсилення | 6,7 Е6 |
| [Анод] Типовий темновий струм (після 30 хв.) | 200 (s-1) нА |
| [Анод] Найбільший темновий струм (після 30 хв.) | 350 (s -1 ) нА |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 13 нс |
| [Час відгуку] Типовий час прольоту електронів | 70 нс |
Відгуки0
Залишити відгук

