Hamamatsu R6231-100 ФЕП, Ø51mm, 300 - 650nm, head-on

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Виробник | Hamamatsu Photonics |
| Розмір балону | Ø51 мм |
| Оптичний вхід | торцевий |
| Спектральний діапазон, мін | 300 |
| Спектральний діапазон, макс | 650 |
| Кількість динодів | 8 |
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | діаметр 46 мм |
| Пік спектрального діапазону | 350 |
| Код графіка спектральної чутливості | 440K |
| Матеріал фотокатоду | супер білужний |
| Матеріал вікна | боросилікатне скло |
| Тип динодної системи | коробчаста та лінійно сфокусована |
| Напруга анод-катод, макс | 1500 В |
| Середній анодний струм, макс | 0.1 мА |
| Напруга анод-катод | 1000 В |
| [Катод] Найменша світлова чутливість | 110 мкА/лм |
| [Катод] Типова світлова чутливість | 130 мкА/лм |
| [Катод] Тип. індекс чутливості в синій обл. (CS 5-58) | 13.5 |
| [Катод] Типова спектральна чутливість | 110 мА/Вт |
| [Анод] Найменша світлова чутливість | 3 А/лм |
| [Анод] Типова світлова чутливість | 30 А/лм |
| [Анод] Типова спектральна чутливість | 2.5 x 10⁴ А/Вт |
| [Анод] Типове підсилення | 2.3 x 10⁵ |
| [Анод] Типовий темновий струм (після 30 хв.) | 10 нА |
| [Анод] Найбільший темновий струм (після 30 хв.) | 30 нА |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 8.5 нс |
| [Час відгуку] Типовий час прольоту електронів | 48 нс |
Опис
Фотоелектронний помножувач (ФЕП) Hamamatsu R6231-100
Photomultiplier tube, PMT
Гніздо E678–14W є опцією та замовляється окремо.
Фотоелектронний помножувач (ФЕП) Hamamatsu R6231-100
Photomultiplier tube, PMT
Гніздо E678–14W є опцією та замовляється окремо.
Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Виробник | Hamamatsu Photonics |
| Розмір балону | Ø51 мм |
| Оптичний вхід | торцевий |
| Спектральний діапазон, мін | 300 |
| Спектральний діапазон, макс | 650 |
| Кількість динодів | 8 |
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | діаметр 46 мм |
| Пік спектрального діапазону | 350 |
| Код графіка спектральної чутливості | 440K |
| Матеріал фотокатоду | супер білужний |
| Матеріал вікна | боросилікатне скло |
| Тип динодної системи | коробчаста та лінійно сфокусована |
| Напруга анод-катод, макс | 1500 В |
| Середній анодний струм, макс | 0.1 мА |
| Напруга анод-катод | 1000 В |
| [Катод] Найменша світлова чутливість | 110 мкА/лм |
| [Катод] Типова світлова чутливість | 130 мкА/лм |
| [Катод] Тип. індекс чутливості в синій обл. (CS 5-58) | 13.5 |
| [Катод] Типова спектральна чутливість | 110 мА/Вт |
| [Анод] Найменша світлова чутливість | 3 А/лм |
| [Анод] Типова світлова чутливість | 30 А/лм |
| [Анод] Типова спектральна чутливість | 2.5 x 10⁴ А/Вт |
| [Анод] Типове підсилення | 2.3 x 10⁵ |
| [Анод] Типовий темновий струм (після 30 хв.) | 10 нА |
| [Анод] Найбільший темновий струм (після 30 хв.) | 30 нА |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 8.5 нс |
| [Час відгуку] Типовий час прольоту електронів | 48 нс |
Відгуки0
Залишити відгук

