Hamamatsu R5916U-50 ФЕП на основі мікроканальних пластин (MCP-PMT), Ø55mm, 160 - 850nm

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Виробник | Hamamatsu Photonics |
| Оптичний вхід | торцевий |
| Спектральний діапазон, мін | 160 |
| Спектральний діапазон, макс | 850 |
| Кількість динодів | 2 |
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | діаметр 10 мм |
| Пік спектрального діапазону | 430 |
| Код графіка спектральної чутливості | 500S |
| Матеріал фотокатоду | багатолужний |
| Матеріал вікна | кварц |
| Тип динодної системи | мікроканальні пластини |
| Напруга анод-катод, макс | -3400 В |
| Середній анодний струм, макс | 0,0001 мА |
| Напруга анод-катод | -3000 В |
| [Катод] Найменша світлова чутливість | 100 мкА/лм |
| [Катод] Типова світлова чутливість | 150 мкА/лм |
| [Катод] Типова спектральна чутливість | 52 мА/Вт |
| [Анод] Типова світлова чутливість | 30 А/лм |
| [Анод] Типове підсилення | 2,0Е5 |
| [Анод] Найбільший темновий струм (після 30 хв.) | 10 нА |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 0,18 нс |
| [Час відгуку] Типовий час прольоту електронів | 1.0 нс |
Опис
Фотоелектронний помножувач (ФЕП) на основі мікроканальних пластин (MCP-PMT) Hamamatsu R5916U-50
Photomultiplier tube, PMT
Діаметр 55 мм, фотоелектронний помножувач на основі мікроканальних пластин (MCP-PMT), мультилужний фотокатод (ефективна площа: діаметр 10 мм / спектральний діапазон 160 до 850 нм)
Особливості:
Високошвидкісний з низькою напругою живлення +10 В
Gate rise time 1 нс
Час наростання: 180 пс
Високий коефіцієнт перемикання 108 при 500 нм
Низький шум
Компактне виконання
Доступні різні фотокатоди
Використання:
Моніторинг навколишнього середовища
Лазерна локація супутників
Аналіз часу згасання флуоресценції
Фотоелектронний помножувач (ФЕП) на основі мікроканальних пластин (MCP-PMT) Hamamatsu R5916U-50
Photomultiplier tube, PMT
Діаметр 55 мм, фотоелектронний помножувач на основі мікроканальних пластин (MCP-PMT), мультилужний фотокатод (ефективна площа: діаметр 10 мм / спектральний діапазон 160 до 850 нм)
Особливості:
Високошвидкісний з низькою напругою живлення +10 В
Gate rise time 1 нс
Час наростання: 180 пс
Високий коефіцієнт перемикання 108 при 500 нм
Низький шум
Компактне виконання
Доступні різні фотокатоди
Використання:
Моніторинг навколишнього середовища
Лазерна локація супутників
Аналіз часу згасання флуоресценції
Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Виробник | Hamamatsu Photonics |
| Оптичний вхід | торцевий |
| Спектральний діапазон, мін | 160 |
| Спектральний діапазон, макс | 850 |
| Кількість динодів | 2 |
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | діаметр 10 мм |
| Пік спектрального діапазону | 430 |
| Код графіка спектральної чутливості | 500S |
| Матеріал фотокатоду | багатолужний |
| Матеріал вікна | кварц |
| Тип динодної системи | мікроканальні пластини |
| Напруга анод-катод, макс | -3400 В |
| Середній анодний струм, макс | 0,0001 мА |
| Напруга анод-катод | -3000 В |
| [Катод] Найменша світлова чутливість | 100 мкА/лм |
| [Катод] Типова світлова чутливість | 150 мкА/лм |
| [Катод] Типова спектральна чутливість | 52 мА/Вт |
| [Анод] Типова світлова чутливість | 30 А/лм |
| [Анод] Типове підсилення | 2,0Е5 |
| [Анод] Найбільший темновий струм (після 30 хв.) | 10 нА |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 0,18 нс |
| [Час відгуку] Типовий час прольоту електронів | 1.0 нс |
Відгуки0
Залишити відгук

