Hamamatsu R3886A ФЕП, Ø38mm, 300 - 650nm, head-on

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Виробник | Hamamatsu Photonics |
| Розмір балону | Ø38 мм |
| Оптичний вхід | торцевий |
| Спектральний діапазон, мін | 300 |
| Спектральний діапазон, макс | 650 |
| Кількість динодів | 10 |
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | діаметр 34 мм |
| Пік спектрального діапазону | 420 |
| Код графіка спектральної чутливості | 400K |
| Матеріал фотокатоду | білужний |
| Матеріал вікна | боросилікатне скло |
| Тип динодної системи | кругова та лінійно-фокусуюча |
| Напруга анод-катод, макс | 1250 В |
| Середній анодний струм, макс | 0.1 мА |
| Напруга анод-катод | 1000 В |
| [Катод] Найменша світлова чутливість | 60 мкА/лм |
| [Катод] Типова світлова чутливість | 90 мкА/лм |
| [Катод] Тип. індекс чутливості в синій обл. (CS 5-58) | 10.5 |
| [Катод] Типова спектральна чутливість | 85 мА/Вт |
| [Анод] Найменша світлова чутливість | 10 А/лм |
| [Анод] Типова світлова чутливість | 45 А/лм |
| [Анод] Типова спектральна чутливість | 4.3Е4 А/Вт |
| [Анод] Типове підсилення | 5.0Е5 |
| [Анод] Типовий темновий струм (після 30 хв.) | 3 нА |
| [Анод] Найбільший темновий струм (після 30 хв.) | 5 нА |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 2.6 нс |
| [Час відгуку] Типовий час прольоту електронів | 33 нс |
Опис
Фотоелектронний помножувач (ФЕП) Hamamatsu R3886A
Photomultiplier tube, PMT
Фотоелектронний помножувач (ФЕП) Hamamatsu R3886A
Photomultiplier tube, PMT
Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Виробник | Hamamatsu Photonics |
| Розмір балону | Ø38 мм |
| Оптичний вхід | торцевий |
| Спектральний діапазон, мін | 300 |
| Спектральний діапазон, макс | 650 |
| Кількість динодів | 10 |
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | діаметр 34 мм |
| Пік спектрального діапазону | 420 |
| Код графіка спектральної чутливості | 400K |
| Матеріал фотокатоду | білужний |
| Матеріал вікна | боросилікатне скло |
| Тип динодної системи | кругова та лінійно-фокусуюча |
| Напруга анод-катод, макс | 1250 В |
| Середній анодний струм, макс | 0.1 мА |
| Напруга анод-катод | 1000 В |
| [Катод] Найменша світлова чутливість | 60 мкА/лм |
| [Катод] Типова світлова чутливість | 90 мкА/лм |
| [Катод] Тип. індекс чутливості в синій обл. (CS 5-58) | 10.5 |
| [Катод] Типова спектральна чутливість | 85 мА/Вт |
| [Анод] Найменша світлова чутливість | 10 А/лм |
| [Анод] Типова світлова чутливість | 45 А/лм |
| [Анод] Типова спектральна чутливість | 4.3Е4 А/Вт |
| [Анод] Типове підсилення | 5.0Е5 |
| [Анод] Типовий темновий струм (після 30 хв.) | 3 нА |
| [Анод] Найбільший темновий струм (після 30 хв.) | 5 нА |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 2.6 нс |
| [Час відгуку] Типовий час прольоту електронів | 33 нс |
Відгуки0
Залишити відгук

