Hamamatsu R331 ФЕП, Ø51mm, 160 - 650nm, head-on

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Виробник | Hamamatsu Photonics |
| Розмір балону | Ø51 мм |
| Оптичний вхід | торцевий |
| Спектральний діапазон, мін | 160 |
| Спектральний діапазон, макс | 650 |
| Кількість динодів | 12 |
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | діаметр 46 мм |
| Пік спектрального діапазону | 420 |
| Код графіка спектральної чутливості | 400S |
| Матеріал фотокатоду | білужний |
| Матеріал вікна | кварц |
| Тип динодної системи | лінійно сфокусована |
| Напруга анод-катод, макс | 2500 В |
| Середній анодний струм, макс | 0.2 мА |
| Напруга анод-катод | 1500 В |
| [Катод] Найменша світлова чутливість | 60 мкА/лм |
| [Катод] Типова світлова чутливість | 90 мкА/лм |
| [Катод] Тип. індекс чутливості в синій обл. (CS 5-58) | 10,5 |
| [Катод] Типова спектральна чутливість | 85 мА/Вт |
| [Анод] Найменша світлова чутливість | 30 А/лм |
| [Анод] Типова світлова чутливість | 120 А/лм |
| [Анод] Типова спектральна чутливість | 1,1 E5 А/Вт |
| [Анод] Типове підсилення | 1.3 Е6 |
| [Анод] Типовий темновий струм (після 30 хв.) | 1000 (s-1) нА |
| [Анод] Найбільший темновий струм (після 30 хв.) | 2000 (s -1 ) нА |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 2.6 нс |
| [Час відгуку] Типовий час прольоту електронів | 48 нс |
Опис
Фотоелектронний помножувач (ФЕП) Hamamatsu R331
Photomultiplier tube, PMT
Діаметр 51 мм, оптичний вхід - торцевий, фотокатод білужний (Ефективна площа: діаметр 46 мм / Спектральний діапазон: від 160 до 650 нм)
Фотоелектронний помножувач (ФЕП) Hamamatsu R331
Photomultiplier tube, PMT
Діаметр 51 мм, оптичний вхід - торцевий, фотокатод білужний (Ефективна площа: діаметр 46 мм / Спектральний діапазон: від 160 до 650 нм)
Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Виробник | Hamamatsu Photonics |
| Розмір балону | Ø51 мм |
| Оптичний вхід | торцевий |
| Спектральний діапазон, мін | 160 |
| Спектральний діапазон, макс | 650 |
| Кількість динодів | 12 |
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | діаметр 46 мм |
| Пік спектрального діапазону | 420 |
| Код графіка спектральної чутливості | 400S |
| Матеріал фотокатоду | білужний |
| Матеріал вікна | кварц |
| Тип динодної системи | лінійно сфокусована |
| Напруга анод-катод, макс | 2500 В |
| Середній анодний струм, макс | 0.2 мА |
| Напруга анод-катод | 1500 В |
| [Катод] Найменша світлова чутливість | 60 мкА/лм |
| [Катод] Типова світлова чутливість | 90 мкА/лм |
| [Катод] Тип. індекс чутливості в синій обл. (CS 5-58) | 10,5 |
| [Катод] Типова спектральна чутливість | 85 мА/Вт |
| [Анод] Найменша світлова чутливість | 30 А/лм |
| [Анод] Типова світлова чутливість | 120 А/лм |
| [Анод] Типова спектральна чутливість | 1,1 E5 А/Вт |
| [Анод] Типове підсилення | 1.3 Е6 |
| [Анод] Типовий темновий струм (після 30 хв.) | 1000 (s-1) нА |
| [Анод] Найбільший темновий струм (після 30 хв.) | 2000 (s -1 ) нА |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 2.6 нс |
| [Час відгуку] Типовий час прольоту електронів | 48 нс |
Відгуки0
Залишити відгук

