Hamamatsu R2257 ФЕП, Ø51mm, 300 - 900nm, head-on

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Виробник | Hamamatsu Photonics |
| Розмір балону | Ø51 мм |
| Оптичний вхід | торцевий |
| Спектральний діапазон, мін | 300 |
| Спектральний діапазон, макс | 900 |
| Кількість динодів | 12 |
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | діаметр 46 мм |
| Пік спектрального діапазону | 600 |
| Код графіка спектральної чутливості | 501K |
| Матеріал фотокатоду | багатолужний підсилений для червоного (видимого) |
| Матеріал вікна | боросилікатне скло |
| Тип динодної системи | лінійно сфокусована |
| Напруга анод-катод, макс | 2700 В |
| Середній анодний струм, макс | 0.2 мА |
| Напруга анод-катод | 1500 В |
| [Катод] Найменша світлова чутливість | 140 мкА/лм |
| [Катод] Типова світлова чутливість | 230 мкА/лм |
| [Катод] Тип. індекс чутливості в червоно-білій обл. (R-68) | 0.35 |
| [Катод] Типова спектральна чутливість | 50 мА/Вт |
| [Анод] Найменша світлова чутливість | 15 А/лм |
| [Анод] Типова світлова чутливість | 100 А/лм |
| [Анод] Типова спектральна чутливість | 2.2 E4 А/Вт |
| [Анод] Типове підсилення | 4.3 Е5 |
| [Анод] Типовий темновий струм (після 30 хв.) | 30 нА |
| [Анод] Найбільший темновий струм (після 30 хв.) | 100 нА |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 2.6 нс |
| [Час відгуку] Типовий час прольоту електронів | 48 нс |
Опис
Фотоелектронний помножувач (ФЕП) Hamamatsu R2257
Photomultiplier tube, PMT
В комплект ФЕП входить гніздо E678–21С
Фотоелектронний помножувач (ФЕП) Hamamatsu R2257
Photomultiplier tube, PMT
В комплект ФЕП входить гніздо E678–21С
Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Виробник | Hamamatsu Photonics |
| Розмір балону | Ø51 мм |
| Оптичний вхід | торцевий |
| Спектральний діапазон, мін | 300 |
| Спектральний діапазон, макс | 900 |
| Кількість динодів | 12 |
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | діаметр 46 мм |
| Пік спектрального діапазону | 600 |
| Код графіка спектральної чутливості | 501K |
| Матеріал фотокатоду | багатолужний підсилений для червоного (видимого) |
| Матеріал вікна | боросилікатне скло |
| Тип динодної системи | лінійно сфокусована |
| Напруга анод-катод, макс | 2700 В |
| Середній анодний струм, макс | 0.2 мА |
| Напруга анод-катод | 1500 В |
| [Катод] Найменша світлова чутливість | 140 мкА/лм |
| [Катод] Типова світлова чутливість | 230 мкА/лм |
| [Катод] Тип. індекс чутливості в червоно-білій обл. (R-68) | 0.35 |
| [Катод] Типова спектральна чутливість | 50 мА/Вт |
| [Анод] Найменша світлова чутливість | 15 А/лм |
| [Анод] Типова світлова чутливість | 100 А/лм |
| [Анод] Типова спектральна чутливість | 2.2 E4 А/Вт |
| [Анод] Типове підсилення | 4.3 Е5 |
| [Анод] Типовий темновий струм (після 30 хв.) | 30 нА |
| [Анод] Найбільший темновий струм (після 30 хв.) | 100 нА |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 2.6 нс |
| [Час відгуку] Типовий час прольоту електронів | 48 нс |
Відгуки0
Залишити відгук

