Hamamatsu R2228 ФЕП, Ø28mm, 300 - 900nm, head-on

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Виробник | Hamamatsu Photonics |
| Розмір балону | Ø28 мм |
| Оптичний вхід | торцевий |
| Спектральний діапазон, мін | 300 |
| Спектральний діапазон, макс | 900 |
| Кількість динодів | 11 |
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | діаметр 25 мм |
| Пік спектрального діапазону | 600 |
| Код графіка спектральної чутливості | 501K |
| Матеріал фотокатоду | багатолужний підсилений для червоного (видимого) |
| Матеріал вікна | боросилікатне скло |
| Тип динодної системи | коробчаста з циліндричними динодами |
| Напруга анод-катод, макс | 1500 В |
| Середній анодний струм, макс | 0.1 мА |
| Напруга анод-катод | 1000 В |
| [Катод] Найменша світлова чутливість | 100 мкА/лм |
| [Катод] Типова світлова чутливість | 200 мкА/лм |
| [Катод] Тип. індекс чутливості в червоно-білій обл. (R-68) | 0.3 |
| [Катод] Типова спектральна чутливість | 40 мА/Вт |
| [Анод] Найменша світлова чутливість | 20 А/лм |
| [Анод] Типова світлова чутливість | 150 А/лм |
| [Анод] Типова спектральна чутливість | 3.0 E4 А/Вт |
| [Анод] Типове підсилення | 7.5 Е5 |
| [Анод] Типовий темновий струм (після 30 хв.) | 8 нА |
| [Анод] Найбільший темновий струм (після 30 хв.) | 30 нА |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 15 нс |
| [Час відгуку] Типовий час прольоту електронів | 60 нс |
Опис
Фотоелектронний помножувач (ФЕП) Hamamatsu R2228
Photomultiplier tube, PMT
В комплект ФЕП входить гніздо E678–14С
Фотоелектронний помножувач (ФЕП) Hamamatsu R2228
Photomultiplier tube, PMT
В комплект ФЕП входить гніздо E678–14С
Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Виробник | Hamamatsu Photonics |
| Розмір балону | Ø28 мм |
| Оптичний вхід | торцевий |
| Спектральний діапазон, мін | 300 |
| Спектральний діапазон, макс | 900 |
| Кількість динодів | 11 |
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | діаметр 25 мм |
| Пік спектрального діапазону | 600 |
| Код графіка спектральної чутливості | 501K |
| Матеріал фотокатоду | багатолужний підсилений для червоного (видимого) |
| Матеріал вікна | боросилікатне скло |
| Тип динодної системи | коробчаста з циліндричними динодами |
| Напруга анод-катод, макс | 1500 В |
| Середній анодний струм, макс | 0.1 мА |
| Напруга анод-катод | 1000 В |
| [Катод] Найменша світлова чутливість | 100 мкА/лм |
| [Катод] Типова світлова чутливість | 200 мкА/лм |
| [Катод] Тип. індекс чутливості в червоно-білій обл. (R-68) | 0.3 |
| [Катод] Типова спектральна чутливість | 40 мА/Вт |
| [Анод] Найменша світлова чутливість | 20 А/лм |
| [Анод] Типова світлова чутливість | 150 А/лм |
| [Анод] Типова спектральна чутливість | 3.0 E4 А/Вт |
| [Анод] Типове підсилення | 7.5 Е5 |
| [Анод] Типовий темновий струм (після 30 хв.) | 8 нА |
| [Анод] Найбільший темновий струм (після 30 хв.) | 30 нА |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 15 нс |
| [Час відгуку] Типовий час прольоту електронів | 60 нс |
Відгуки0
Залишити відгук

