Hamamatsu R1527P ФЕП, Ø28mm, 185-680nm, side-on

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Виробник | Hamamatsu Photonics |
| Розмір балону | Ø28 мм |
| Оптичний вхід | боковий |
| Спектральний діапазон, мін | 185 |
| Спектральний діапазон, макс | 680 |
| Кількість динодів | 9 |
| Форма фотокатоду | прямокутна |
| Розмір фотокатоду | 8 x 24 мм |
| Пік спектрального діапазону | 400 |
| Код графіка спектральної чутливості | 456 |
| Матеріал фотокатоду | білужний з низьким рівнем шуму |
| Матеріал вікна | ультрафіолетове скло |
| Тип динодної системи | кругова клітка |
| Напруга анод-катод, макс | 1250 В |
| Середній анодний струм, макс | 0.1 мА |
| Напруга анод-катод | 1000 В |
| [Катод] Найменша світлова чутливість | 40 мкА/лм |
| [Катод] Типова світлова чутливість | 60 мкА/лм |
| [Катод] Тип. індекс чутливості в синій обл. (CS 5-58) | 6.4 |
| [Катод] Типова спектральна чутливість | 60 мА/Вт |
| [Анод] Найменша світлова чутливість | 200 А/лм |
| [Анод] Типова світлова чутливість | 400 А/лм |
| [Анод] Типова спектральна чутливість | 4.0 x 10⁵ А/Вт |
| [Анод] Типове підсилення | 6.7 х 10⁶ |
| [Анод] Типовий темновий струм (після 30 хв.) | 0.1 нА |
| [Анод] Найбільший темновий струм (після 30 хв.) | 0.5 нА |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 2.2 нс |
| [Час відгуку] Типовий час прольоту електронів | 20 нс |
Опис
Фотоелектронний помножувач (ФЕП) Hamamatsu R1527P
Photomultiplier tube, PMT
Гніздо E678–11A є опцією та замовляється окремо.
Фотоелектронний помножувач (ФЕП) Hamamatsu R1527P
Photomultiplier tube, PMT
Гніздо E678–11A є опцією та замовляється окремо.
Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Виробник | Hamamatsu Photonics |
| Розмір балону | Ø28 мм |
| Оптичний вхід | боковий |
| Спектральний діапазон, мін | 185 |
| Спектральний діапазон, макс | 680 |
| Кількість динодів | 9 |
| Форма фотокатоду | прямокутна |
| Розмір фотокатоду | 8 x 24 мм |
| Пік спектрального діапазону | 400 |
| Код графіка спектральної чутливості | 456 |
| Матеріал фотокатоду | білужний з низьким рівнем шуму |
| Матеріал вікна | ультрафіолетове скло |
| Тип динодної системи | кругова клітка |
| Напруга анод-катод, макс | 1250 В |
| Середній анодний струм, макс | 0.1 мА |
| Напруга анод-катод | 1000 В |
| [Катод] Найменша світлова чутливість | 40 мкА/лм |
| [Катод] Типова світлова чутливість | 60 мкА/лм |
| [Катод] Тип. індекс чутливості в синій обл. (CS 5-58) | 6.4 |
| [Катод] Типова спектральна чутливість | 60 мА/Вт |
| [Анод] Найменша світлова чутливість | 200 А/лм |
| [Анод] Типова світлова чутливість | 400 А/лм |
| [Анод] Типова спектральна чутливість | 4.0 x 10⁵ А/Вт |
| [Анод] Типове підсилення | 6.7 х 10⁶ |
| [Анод] Типовий темновий струм (після 30 хв.) | 0.1 нА |
| [Анод] Найбільший темновий струм (після 30 хв.) | 0.5 нА |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 2.2 нс |
| [Час відгуку] Типовий час прольоту електронів | 20 нс |
Відгуки0
Залишити відгук

