Hamamatsu R12900U мікро ФЕП, 14x14 mm, 300 - 650 nm

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Виробник | Hamamatsu Photonics |
| Оптичний вхід | торцевий |
| Спектральний діапазон, мін | 300 |
| Спектральний діапазон, макс | 650 |
| Кількість динодів | 10 |
| Форма фотокатоду | прямокутна |
| Розмір фотокатоду | 1 x 4 мм |
| Пік спектрального діапазону | 420 |
| Матеріал фотокатоду | білужний |
| Матеріал вікна | боросилікатне скло |
| Тип динодної системи | металевий канал |
| Напруга анод-катод, макс | 1150 В |
| Середній анодний струм, макс | 0.005 мА |
| Напруга анод-катод | 900 В |
| [Катод] Найменша світлова чутливість | 70 мкА/лм |
| [Катод] Типова світлова чутливість | 100 мкА/лм |
| [Катод] Тип. індекс чутливості в синій обл. (CS 5-58) | 11.5 |
| [Катод] Типова спектральна чутливість | 93 мА/Вт |
| [Анод] Типова світлова чутливість | 200 А/лм |
| [Анод] Типова спектральна чутливість | 1.8 x 10⁵ A/W |
| [Анод] Типове підсилення | 2.0 x 10⁶ |
| [Анод] Типовий темновий струм (після 30 хв.) | 0.3 нА |
| [Анод] Найбільший темновий струм (після 30 хв.) | 3 нА |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 1.2 нс |
| [Час відгуку] Типовий час прольоту електронів | 8 нс |
Опис
Фотоелектронний помножувач (ФЕП) мініатюрний (Micro PMT) Hamamatsu R12900U
Photomultiplier tube, Micro PMT
Особливості
Висока чутливість та швидкий відгук
Компактний та легкий
Висока стійкість до ударів та вібрацій
Зручний для використання у компактних приладах
Використання
Портативне медичне обладнання
Портативне обладнання для аналізу навколишнього середовища
Фотоелектронний помножувач (ФЕП) мініатюрний (Micro PMT) Hamamatsu R12900U
Photomultiplier tube, Micro PMT
Особливості
Висока чутливість та швидкий відгук
Компактний та легкий
Висока стійкість до ударів та вібрацій
Зручний для використання у компактних приладах
Використання
Портативне медичне обладнання
Портативне обладнання для аналізу навколишнього середовища
Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Виробник | Hamamatsu Photonics |
| Оптичний вхід | торцевий |
| Спектральний діапазон, мін | 300 |
| Спектральний діапазон, макс | 650 |
| Кількість динодів | 10 |
| Форма фотокатоду | прямокутна |
| Розмір фотокатоду | 1 x 4 мм |
| Пік спектрального діапазону | 420 |
| Матеріал фотокатоду | білужний |
| Матеріал вікна | боросилікатне скло |
| Тип динодної системи | металевий канал |
| Напруга анод-катод, макс | 1150 В |
| Середній анодний струм, макс | 0.005 мА |
| Напруга анод-катод | 900 В |
| [Катод] Найменша світлова чутливість | 70 мкА/лм |
| [Катод] Типова світлова чутливість | 100 мкА/лм |
| [Катод] Тип. індекс чутливості в синій обл. (CS 5-58) | 11.5 |
| [Катод] Типова спектральна чутливість | 93 мА/Вт |
| [Анод] Типова світлова чутливість | 200 А/лм |
| [Анод] Типова спектральна чутливість | 1.8 x 10⁵ A/W |
| [Анод] Типове підсилення | 2.0 x 10⁶ |
| [Анод] Типовий темновий струм (після 30 хв.) | 0.3 нА |
| [Анод] Найбільший темновий струм (після 30 хв.) | 3 нА |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 1.2 нс |
| [Час відгуку] Типовий час прольоту електронів | 8 нс |
Відгуки0
Залишити відгук

