Hamamatsu R1288A-07 ФЕП, Ø25mm, 300 - 650nm, 175°C, head-on, ruggedized

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Виробник | Hamamatsu Photonics |
| Розмір балону | Ø25 мм |
| Оптичний вхід | торцевий |
| Спектральний діапазон, мін | 300 |
| Спектральний діапазон, макс | 650 |
| Кількість динодів | 10 |
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | діаметр 22 мм |
| Пік спектрального діапазону | 375 |
| Тип динодної системи | кругова і лінійно сфокусована |
| Напруга анод-катод, макс | 1800 В |
| Середній анодний струм, макс | 0.01 мА |
| Напруга анод-катод | 1500 В |
| [Катод] Найменша світлова чутливість | 20 мкА/лм |
| [Катод] Типова світлова чутливість | 40 мкА/лм |
| [Катод] Тип. індекс чутливості в синій обл. (CS 5-58) | 6.0 |
| [Анод] Найменша світлова чутливість | 8 А/лм |
| [Анод] Типова світлова чутливість | 20 А/лм |
| [Анод] Типове підсилення | 5.0 x 10⁵ |
| [Анод] Типовий темновий струм (після 30 хв.) | 0.1 нА при 25℃, (400 нА при 175℃) |
| [Анод] Найбільший темновий струм (після 30 хв.) | 10 нА при 25℃ |
Опис
Високотемпературний ударостійкий фотоелектронний помножувач (ФЕП) Hamamatsu R1288A-07
Photomultiplier tube, PMT
Високотемпературний ФЕП для геофізичного каротажу свердловин (175° C).
Високотемпературний ударостійкий фотоелектронний помножувач (ФЕП) Hamamatsu R1288A-07
Photomultiplier tube, PMT
Високотемпературний ФЕП для геофізичного каротажу свердловин (175° C).
Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Виробник | Hamamatsu Photonics |
| Розмір балону | Ø25 мм |
| Оптичний вхід | торцевий |
| Спектральний діапазон, мін | 300 |
| Спектральний діапазон, макс | 650 |
| Кількість динодів | 10 |
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | діаметр 22 мм |
| Пік спектрального діапазону | 375 |
| Тип динодної системи | кругова і лінійно сфокусована |
| Напруга анод-катод, макс | 1800 В |
| Середній анодний струм, макс | 0.01 мА |
| Напруга анод-катод | 1500 В |
| [Катод] Найменша світлова чутливість | 20 мкА/лм |
| [Катод] Типова світлова чутливість | 40 мкА/лм |
| [Катод] Тип. індекс чутливості в синій обл. (CS 5-58) | 6.0 |
| [Анод] Найменша світлова чутливість | 8 А/лм |
| [Анод] Типова світлова чутливість | 20 А/лм |
| [Анод] Типове підсилення | 5.0 x 10⁵ |
| [Анод] Типовий темновий струм (після 30 хв.) | 0.1 нА при 25℃, (400 нА при 175℃) |
| [Анод] Найбільший темновий струм (після 30 хв.) | 10 нА при 25℃ |
Відгуки0
Залишити відгук

