Hamamatsu R1250 ФЕП, Ø127mm, 300 - 650nm, head-on

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Виробник | Hamamatsu Photonics |
| Розмір балону | Ø127 мм |
| Оптичний вхід | торцевий |
| Спектральний діапазон, мін | 300 |
| Спектральний діапазон, макс | 650 |
| Кількість динодів | 14 |
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | діаметр 120 мм |
| Пік спектрального діапазону | 420 |
| Код графіка спектральної чутливості | 400K |
| Матеріал фотокатоду | білужний |
| Матеріал вікна | боросилікатне скло |
| Тип динодної системи | лінійно сфокусована |
| Напруга анод-катод, макс | 3000 В |
| Середній анодний струм, макс | 0.2 мА |
| Напруга анод-катод | 2000 В |
| [Катод] Найменша світлова чутливість | 55 мкА/лм |
| [Катод] Типова світлова чутливість | 70 мкА/лм |
| [Катод] Тип. індекс чутливості в синій обл. (CS 5-58) | 9.0 |
| [Катод] Типова спектральна чутливість | 72 мА/Вт |
| [Анод] Найменша світлова чутливість | 300 А/лм |
| [Анод] Типова світлова чутливість | 1000 А/лм |
| [Анод] Типова спектральна чутливість | 1.0 x 10⁶ А/Вт |
| [Анод] Типове підсилення | 1.4 x 10⁷ |
| [Анод] Типовий темновий струм (після 30 хв.) | 50 нА |
| [Анод] Найбільший темновий струм (після 30 хв.) | 300 нА |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 2.5 нс |
| [Час відгуку] Типовий час прольоту електронів | 54 нс |
Опис
Фотоелектронний помножувач (ФЕП) Hamamatsu R1250
Photomultiplier tube, PMT
Гніздо E678-20B входить в комплект ФЕП
Фотоелектронний помножувач (ФЕП) Hamamatsu R1250
Photomultiplier tube, PMT
Гніздо E678-20B входить в комплект ФЕП
Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Виробник | Hamamatsu Photonics |
| Розмір балону | Ø127 мм |
| Оптичний вхід | торцевий |
| Спектральний діапазон, мін | 300 |
| Спектральний діапазон, макс | 650 |
| Кількість динодів | 14 |
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | діаметр 120 мм |
| Пік спектрального діапазону | 420 |
| Код графіка спектральної чутливості | 400K |
| Матеріал фотокатоду | білужний |
| Матеріал вікна | боросилікатне скло |
| Тип динодної системи | лінійно сфокусована |
| Напруга анод-катод, макс | 3000 В |
| Середній анодний струм, макс | 0.2 мА |
| Напруга анод-катод | 2000 В |
| [Катод] Найменша світлова чутливість | 55 мкА/лм |
| [Катод] Типова світлова чутливість | 70 мкА/лм |
| [Катод] Тип. індекс чутливості в синій обл. (CS 5-58) | 9.0 |
| [Катод] Типова спектральна чутливість | 72 мА/Вт |
| [Анод] Найменша світлова чутливість | 300 А/лм |
| [Анод] Типова світлова чутливість | 1000 А/лм |
| [Анод] Типова спектральна чутливість | 1.0 x 10⁶ А/Вт |
| [Анод] Типове підсилення | 1.4 x 10⁷ |
| [Анод] Типовий темновий струм (після 30 хв.) | 50 нА |
| [Анод] Найбільший темновий струм (після 30 хв.) | 300 нА |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 2.5 нс |
| [Час відгуку] Типовий час прольоту електронів | 54 нс |
Відгуки0
Залишити відгук

