Hamamatsu R10533 ФЕП, Ø51mm, 300 - 650nm, head-on

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Виробник | Hamamatsu Photonics |
| Розмір балону | Ø51 мм |
| Оптичний вхід | торцевий |
| Спектральний діапазон, мін | 300 |
| Спектральний діапазон, макс | 650 |
| Кількість динодів | 10 |
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | діаметр 46 мм |
| Пік спектрального діапазону | 420 |
| Код графіка спектральної чутливості | 400K |
| Матеріал фотокатоду | білужний |
| Матеріал вікна | боросилікатне скло |
| Тип динодної системи | лінійно сфокусована |
| Напруга анод-катод, макс | 2000 В |
| Середній анодний струм, макс | 0.1 мА |
| Напруга анод-катод | 1000 В |
| [Катод] Найменша світлова чутливість | 70 мкА /лм |
| [Катод] Типова світлова чутливість | 95 мкА /лм |
| [Катод] Тип. індекс чутливості в синій обл. (CS 5-58) | 11 |
| [Анод] Найменша світлова чутливість | 40 А / лм |
| [Анод] Типова світлова чутливість | 400 А / лм |
| [Анод] Типове підсилення | 4.2 х 10⁶ |
| [Анод] Типовий темновий струм (після 30 хв.) | 50 нА |
| [Анод] Найбільший темновий струм (після 30 хв.) | 300 нА |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 2 нс |
| [Час відгуку] Типовий час прольоту електронів | 24 нс |
Опис
Фотоелектронний помножувач (ФЕП) Hamamatsu R10533
Photomultiplier tube, PMT
В комплект ФЕП входить гніздо E678–20B
Фотоелектронний помножувач (ФЕП) Hamamatsu R10533
Photomultiplier tube, PMT
В комплект ФЕП входить гніздо E678–20B
Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Виробник | Hamamatsu Photonics |
| Розмір балону | Ø51 мм |
| Оптичний вхід | торцевий |
| Спектральний діапазон, мін | 300 |
| Спектральний діапазон, макс | 650 |
| Кількість динодів | 10 |
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | діаметр 46 мм |
| Пік спектрального діапазону | 420 |
| Код графіка спектральної чутливості | 400K |
| Матеріал фотокатоду | білужний |
| Матеріал вікна | боросилікатне скло |
| Тип динодної системи | лінійно сфокусована |
| Напруга анод-катод, макс | 2000 В |
| Середній анодний струм, макс | 0.1 мА |
| Напруга анод-катод | 1000 В |
| [Катод] Найменша світлова чутливість | 70 мкА /лм |
| [Катод] Типова світлова чутливість | 95 мкА /лм |
| [Катод] Тип. індекс чутливості в синій обл. (CS 5-58) | 11 |
| [Анод] Найменша світлова чутливість | 40 А / лм |
| [Анод] Типова світлова чутливість | 400 А / лм |
| [Анод] Типове підсилення | 4.2 х 10⁶ |
| [Анод] Типовий темновий струм (після 30 хв.) | 50 нА |
| [Анод] Найбільший темновий струм (після 30 хв.) | 300 нА |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 2 нс |
| [Час відгуку] Типовий час прольоту електронів | 24 нс |
Відгуки0
Залишити відгук

