Hamamatsu L6307 лампа дейтерієва L2D2, aperture Ø 0.5mm, 185 - 400nm

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Конструкція електродів | стандартна |
| Матеріал вікна | УФ скло |
| Спектральний розподіл (короткохвильовий) | 185 нм |
| Спектральний розподіл (довгохвильовий) | 400 нм |
| Апертура | 0.5 мм |
| Дрейф стабільності світлового потоку, найбільший | +/- 0.3 %/год |
| Коливання стабільності світлового потоку, найбільші | 0.005 % |
| Гарантований час роботи | 2000 год |
| Пускова напруга, найменша | 400.0 В пост. струму |
| Анодний струм | 300 +/- 30 мА пост. струму |
| Падіння напруги на лампі, типове | 80,0 В пост. струму |
| Напруга розігріву нитки розжарення | 10 +/- 1 В пост. струму, В змін. струму |
| Струм розігріву нитки розжарення, типовий | 0.8 А пост. струму, A змін. струму |
| Час розігріву нитки розжарення | 20 с |
| Робоча напруга нитки розжарення | 2.5 - 6.0 В пост. струму |
| Робочий струм нитки розжарення, типовий | 0.3 - 0.6 А пост. струму |
Опис
Лампа дейтерієва Hamamatsu L6307
Deuterium lamp (L2D2 lamp)
Deuterium lamp (L2D2 lamp)
Лампа дейтерієва Hamamatsu L6307
Deuterium lamp (L2D2 lamp)
Deuterium lamp (L2D2 lamp)
Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Конструкція електродів | стандартна |
| Матеріал вікна | УФ скло |
| Спектральний розподіл (короткохвильовий) | 185 нм |
| Спектральний розподіл (довгохвильовий) | 400 нм |
| Апертура | 0.5 мм |
| Дрейф стабільності світлового потоку, найбільший | +/- 0.3 %/год |
| Коливання стабільності світлового потоку, найбільші | 0.005 % |
| Гарантований час роботи | 2000 год |
| Пускова напруга, найменша | 400.0 В пост. струму |
| Анодний струм | 300 +/- 30 мА пост. струму |
| Падіння напруги на лампі, типове | 80,0 В пост. струму |
| Напруга розігріву нитки розжарення | 10 +/- 1 В пост. струму, В змін. струму |
| Струм розігріву нитки розжарення, типовий | 0.8 А пост. струму, A змін. струму |
| Час розігріву нитки розжарення | 20 с |
| Робоча напруга нитки розжарення | 2.5 - 6.0 В пост. струму |
| Робочий струм нитки розжарення, типовий | 0.3 - 0.6 А пост. струму |
Відгуки0
Залишити відгук

