Hamamatsu L4634-01 лампа ксенонова імпульсна, 15W, 185 - 2000nm

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Тип | Лампа ксенонова імпульсна |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Спектральний розподіл (короткохвильовий) | 185 нм |
| Спектральний розподіл (довгохвильовий) | 2000 нм |
| Форма лампи | балон |
| Діаметр лампи | 26 мм |
| Довжина дуги | 1.5 мм |
| Рекомендована напруга живлення | 700 до 1000 В постійного струму |
| Матеріал вікна | ультрафіолетове скло |
| Максимальна частота імпульсів | 100 Гц |
| Мінімальна кількість спалахів | 500000000 |
| Спосіб охолодження | примусове охолодження |
| Пускова напруга | 5 - 7 кВ |
Опис
Лампа ксенонова імпульсна Hamamatsu L4634-01
Xenon flash lamp
15 Вт, Спектр випромінювання: 185 - 2000 нм, Розмір дуги: 1.5 мм, Висока інтенсивність світлового потоку.
Xenon flash lamp
15 Вт, Спектр випромінювання: 185 - 2000 нм, Розмір дуги: 1.5 мм, Висока інтенсивність світлового потоку.
Колімуючий тип (вбудований рефлектор).
Лампа ксенонова імпульсна Hamamatsu L4634-01
Xenon flash lamp
15 Вт, Спектр випромінювання: 185 - 2000 нм, Розмір дуги: 1.5 мм, Висока інтенсивність світлового потоку.
Xenon flash lamp
15 Вт, Спектр випромінювання: 185 - 2000 нм, Розмір дуги: 1.5 мм, Висока інтенсивність світлового потоку.
Колімуючий тип (вбудований рефлектор).
Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Тип | Лампа ксенонова імпульсна |
| Потужність лампи | 15 Вт |
| Спектральний розподіл (короткохвильовий) | 185 нм |
| Спектральний розподіл (довгохвильовий) | 2000 нм |
| Форма лампи | балон |
| Діаметр лампи | 26 мм |
| Довжина дуги | 1.5 мм |
| Рекомендована напруга живлення | 700 до 1000 В постійного струму |
| Матеріал вікна | ультрафіолетове скло |
| Максимальна частота імпульсів | 100 Гц |
| Мінімальна кількість спалахів | 500000000 |
| Спосіб охолодження | примусове охолодження |
| Пускова напруга | 5 - 7 кВ |
Відгуки0
Залишити відгук

