Hamamatsu L2481 лампа ртутно-ксенонова, 75W, 185 - 2000nm

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Тип | Лампа ртутно-ксенонова |
| Потужність лампи | 75 Вт |
| Спектральний розподіл (короткохвильовий) | 185 нм |
| Спектральний розподіл (довгохвильовий) | 2000 нм |
| Довжина дуги | 1 мм |
| Струм лампи | 5.4 +/- 0.5 A |
| Напруга лампи | 14 В |
| Матеріал вікна | плавлений кварц |
| Дрейф стабільності світлового потоку, типовий | +/- 0,5 %/год |
| Коливання стабільності світлового потоку, найбільші | 2 % |
| Мінімальна кількість спалахів | 500 |
| Середній час роботи | 1000 год |
| Орієнтація | вертикальна +/-15 або горизонтальна +/-15 градусів |
| Спосіб охолодження | примусове охолодження |
| Напруга живлення, найменша | 50 В пост. струму |
| Пускова напруга | 15 кВ |
| Вага | 14 г |
Опис
Лампа ртутно-ксенонова Hamamatsu L2481
Mercury xenon lamp
Mercury xenon lamp
Лампа ртутно-ксенонова Hamamatsu L2481
Mercury xenon lamp
Mercury xenon lamp
Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Тип | Лампа ртутно-ксенонова |
| Потужність лампи | 75 Вт |
| Спектральний розподіл (короткохвильовий) | 185 нм |
| Спектральний розподіл (довгохвильовий) | 2000 нм |
| Довжина дуги | 1 мм |
| Струм лампи | 5.4 +/- 0.5 A |
| Напруга лампи | 14 В |
| Матеріал вікна | плавлений кварц |
| Дрейф стабільності світлового потоку, типовий | +/- 0,5 %/год |
| Коливання стабільності світлового потоку, найбільші | 2 % |
| Мінімальна кількість спалахів | 500 |
| Середній час роботи | 1000 год |
| Орієнтація | вертикальна +/-15 або горизонтальна +/-15 градусів |
| Спосіб охолодження | примусове охолодження |
| Напруга живлення, найменша | 50 В пост. струму |
| Пускова напруга | 15 кВ |
| Вага | 14 г |
Відгуки0
Залишити відгук

